PxPixel

Oblíbené restaurace až k vám.

Tak na co máte chuť?

nebo

Města Prozkoumejte, ve kterých městech rozvážíme

Aplikace Vemte si nás do kapsy

Aplikace Dáme jídlo

Pizza, sushi nebo kafe s dortem? Stáhněte si aplikaci, vyberte si něco dobrého a my už jsme na cestě!

 

Dovezeme vám jídlo i nákup až ke dveřím

Bohaté brunche s rodinou, pravidelné obědy s kolegy, chvilka pro sebe s dezertem a kávou o páté, i pozdní večeře s přáteli. Vaše oblíbená jídla rozvážíme až k vám od roku 2012. Z více než 3 000 prvotřídních restaurací, rodinných bister i kaváren si vyberete, na co máte chuť. Ať už jste v Olomouci, Praze nebo Hradci - jsme ve všech krajích republiky, ve 170 českých městech. Objednejte si něco dobrého a my už jsme na cestě!

Dejte nám vědět, kam chcete jídlo dovézt.
Vyberte si, na co máte chuť.
A my už jsme s objednávkou na cestě.

Proč Dáme jídlo?

Když se protáhne porada v práci. Když máte za sebou náročný trénink. Když dorazí nečekaná návštěva a vy máte prázdnou lednici. Nebo když se vám dneska zkrátka nechce nic dělat. Nechte si přivézt něco dobrého nebo si vyzvedněte připravené jídlo ze své oblíbené restaurace.

Náš blog a podcast

Hledáte extra porci kulinářské inspirace? Na našem Dáme jídlo blogu najdete nejnovější trendy ve stravování a zajímavé recepty, které zvládne každý. Nově pro vás natáčíme podcasty se zajímavými osobnostmi. Poslechněte si jak se vypořádat s posvátečními kily, co je to veganství, jak na krásný a zdravý úsměv a mnohem více! Najdete nás na Spotify, Podcast, Google podcast nebo na Youradio Talk.

Mějte po ruce menu z více než 4 000 restaurací a obchodů

Máte chuť na něco dobrého? Mrkněte do naší aplikace a my vám jídlo přivezeme za pár minut.