PxPixel

Oblíbené restaurace až k vám.

Tak na co máte chuť?

nebo

Města Prozkoumejte, ve kterých městech rozvážíme

Aplikace Vemte si nás do kapsy

Aplikace Dáme jídlo

Pizza, sushi nebo kafe s dortem? Stáhněte si aplikaci, vyberte si něco dobrého a my už jsme na cestě!

 

Dovezeme vám jídlo i nákup až ke dveřím

Bohaté brunche s rodinou, pravidelné obědy s kolegy, chvilka pro sebe s dezertem a kávou o páté, i pozdní večeře s přáteli. Vaše oblíbená jídla rozvážíme až k vám od roku 2012. Z více než 3 000 prvotřídních restaurací, rodinných bister i kaváren si vyberete, na co máte chuť. Ať už jste v Olomouci, Praze nebo Hradci - jsme ve všech krajích republiky, ve 170 českých městech. Objednejte si něco dobrého a my už jsme na cestě!

Dejte nám vědět, kam chcete jídlo dovézt.
Vyberte si, na co máte chuť.
A my už jsme s objednávkou na cestě.

Proč Dáme jídlo?

Když se protáhne porada v práci. Když máte za sebou náročný trénink. Když dorazí nečekaná návštěva a vy máte prázdnou lednici. Nebo když se vám dneska zkrátka nechce nic dělat. Nechte si přivézt něco dobrého nebo si vyzvedněte připravené jídlo ze své oblíbené restaurace.

Náš blog

Hledáte extra porci kulinářské inspirace? Na našem Dáme jídlo blogu najdete nejnovější trendy ve stravování a zajímavé recepty, které zvládne každý. Nově pro vás natáčíme podcasty se zajímavými osobnostmi. Poslechněte si jak se vypořádat s posvátečními kily, co je to veganství, jak na krásný a zdravý úsměv a mnohem více! Najdete nás na Spotify, Podcast, Google podcast nebo na Youradio Talk.

Mějte po ruce menu z více než 4 000 restaurací a obchodů

Máte chuť na něco dobrého? Mrkněte do naší aplikace a my vám jídlo přivezeme za pár minut.