8 důvodů, proč je skvělé, že si konečně můžete dát Big Mac doma

Martin z Bubble, 14. 11. 2019

Na světě snad neexistuje jediný člověk, který by ho neznal. Big Mac od McDonald’s je legenda. No a tahle legenda teď jezdí i domů. Stačí, když na ni dostanete chuť. A není to jediná výhoda. Čtěte.

 

1. Za zavřenými dveřmi vás nikdo nebude soudit. Klidně si můžete dát Big Mac, i když jinak tvrdíte, že držíte dietu. Co se totiž doma sní, to doma také zůstane.

2. Doma můžete veškerou společenskou etiketu odložit stranou. Můžete ho jíst tak, jak se vám líbí, i když úplně přesně nevíte, jak na to. Správné chycení Big Macu je totiž ve své podstatě docela věda.

3. Nebo naopak můžete stolovat jako kulturní člověk a vzít si na Big Mac vidličku a nůž. Případně klasiku ještě povýšit a servírovat při svíčkách a na hedvábném ubruse. Podle gusta.

4. Všechno, co vám z Big Macu třeba náhodou vypadne, protože jste ho nešťastně chytili, můžete klidně sníst. Jste přeci doma, a doma máte čisto.

5. Můžete si ho zkusit podomácku ještě vylepšit. Třeba nakládačkou od babičky z Moravy. Na druhou stranu, receptura Big Macu se ne nadarmo nezměnila celých padesát let.

6. Pokud máte hloubavou povahu, můžete zkusit udělat zevrubnou analýzu legendární Big Mac omáčky. Třeba se vám ji povede napodobit a vyděláte majlant. Mimochodem, jediná lahvička super-omáčky, která šla kdy do prodeje, se v aukci vydražila za 2 miliony korun.

7. Dát si ho můžete v posteli, u televize, ve vaně, nebo ve sklepě, záleží jen na tom, kde na něj budete mít chuť. Co je nejdůležitější, můžete si ho dát v teplákách. Alespoň si nebudete muset povolovat knoflík, až dojíte.

8. A pokud vám jeden nebudete stačit. Klidně si můžete objednat druhý a po něm ještě jeden. A hranolky k tomu.

Tak si prostě dejte z Mekáče, na co máte chuť a užijte si ho doma tak, jak chcete.

Podobné novinky

Všechny novinky

Perníček pro radost

Týden před Vánoci a vy sháníte poslední dárky? My se rozhodli, že vám také jeden dáme a to výborný měkký perníčkový donut, který k vybraným objednávkám rozdáváme v Praze, Brně, Liberci a Hradci Králové. Pokud jste perníček dostali, určitě budete souhlasit, že je jednoduše výborný. Ale víte, kde jsme k nim přišli? Čtěte! Chceme dělat radost nejen vám, ale i druhým. Proto […]

Pizza a její historie

Pod pojmem pizza si každý představí kruhový plát tenkého chlebového těsta obložený rajčaty, sýrem a dalšími ingrediencemi. Tato chutná dobrota pochází z Itálie, ale jak šel čas, získala si srdce mnoha lidí po celém světě.  Zajímavé je, že historie pizzy se začala psát už v neolitu. Starověcí egypťané připravovali jednoduché ploché koláče a od nich je časem převzali Římané. Název […]

Piknik v barvách podzimu

Milujete babí léto? My s manželem nejvíc! A víte co je na něm nejlepší? Že stále můžete jíst venku a dělat si pikniky. Jeden takový podzimní piknik jsme podnikli a bylo to super! Měli jsme sobotu bez syna a venku to bylo na tričko. Takže bylo jasné, že jsem se nechtěla zašívat v kuchyni. V poledne jsme nasedli do auta, já otevřela aplikaci […]

Nejoblíbenější témata