8 důvodů, proč je skvělé, že si konečně můžete dát Big Mac doma

Martin z Bubble, 14. 11. 2019

Na světě snad neexistuje jediný člověk, který by ho neznal. Big Mac od McDonald’s je legenda. No a tahle legenda teď jezdí i domů. Stačí, když na ni dostanete chuť. A není to jediná výhoda. Čtěte.

 

1. Za zavřenými dveřmi vás nikdo nebude soudit. Klidně si můžete dát Big Mac, i když jinak tvrdíte, že držíte dietu. Co se totiž doma sní, to doma také zůstane.

2. Doma můžete veškerou společenskou etiketu odložit stranou. Můžete ho jíst tak, jak se vám líbí, i když úplně přesně nevíte, jak na to. Správné chycení Big Macu je totiž ve své podstatě docela věda.

3. Nebo naopak můžete stolovat jako kulturní člověk a vzít si na Big Mac vidličku a nůž. Případně klasiku ještě povýšit a servírovat při svíčkách a na hedvábném ubruse. Podle gusta.

4. Všechno, co vám z Big Macu třeba náhodou vypadne, protože jste ho nešťastně chytili, můžete klidně sníst. Jste přeci doma, a doma máte čisto.

5. Můžete si ho zkusit podomácku ještě vylepšit. Třeba nakládačkou od babičky z Moravy. Na druhou stranu, receptura Big Macu se ne nadarmo nezměnila celých padesát let.

6. Pokud máte hloubavou povahu, můžete zkusit udělat zevrubnou analýzu legendární Big Mac omáčky. Třeba se vám ji povede napodobit a vyděláte majlant. Mimochodem, jediná lahvička super-omáčky, která šla kdy do prodeje, se v aukci vydražila za 2 miliony korun.

7. Dát si ho můžete v posteli, u televize, ve vaně, nebo ve sklepě, záleží jen na tom, kde na něj budete mít chuť. Co je nejdůležitější, můžete si ho dát v teplákách. Alespoň si nebudete muset povolovat knoflík, až dojíte.

8. A pokud vám jeden nebudete stačit. Klidně si můžete objednat druhý a po něm ještě jeden. A hranolky k tomu.

Tak si prostě dejte z Mekáče, na co máte chuť a užijte si ho doma tak, jak chcete.

Podobné

Všechny

Jak podpořit své oblíbené podniky v současné krizi?

Nastalá situace nečekaně postihla nejen restaurace a bistra, ale také kavárny, malé pivovary nebo samotné farmáře. V době krize se ale vyrojila také spousta báječných iniciativ a zvedla se ohromná vlna solidarity. A protože nás těší každý počin, který pomůže české gastro scéně a menším lokálním projektům přežít tyto těžké časy, dali jsme pro vás dohromady tipy, jak se můžete […]

Vítáme Ambiente!

Ambiente, to je skupina podniků kde, jak sami říkají, mění jídlo v zážitek. Soustředí se na lokálnost produktů a zeleninu odebírají od zemědělců z okolí. Zásadním okamžikem pro ně bylo jednoznačně rozhodnutí mít vlastní maso a naučit se ho stařit. Naučili se vyrábět uzeniny a znovu navrátili na talíře maso z přeštických černostrakatých vepřů.  Jako správní Češi jsou hrdí na české […]

Očistit se od detoxů

O detoxikačních kúrách, které vám z těla vyplaví všechny toxiny, jste už nejspíš slyšeli. Slibují zhubnutí, lepší imunitu a vyplavení škodlivin, které se v těle usazují. Zkrátka zázraky na počkání. Všechno, co pro to musíte udělat, je žít týden o pepřové vodě a džusu. Taky vám to zní trochu divně? Většina zaručených detoxů apeluje na neznalost a pocit viny. Ruku na […]

Perníček pro radost

Týden před Vánoci a vy sháníte poslední dárky? My se rozhodli, že vám také jeden dáme a to výborný měkký perníčkový donut, který k vybraným objednávkám rozdáváme v Praze, Brně, Liberci a Hradci Králové. Pokud jste perníček dostali, určitě budete souhlasit, že je jednoduše výborný. Ale víte, kde jsme k nim přišli? Čtěte! Chceme dělat radost nejen vám, ale i druhým. Proto […]

Nejoblíbenější témata