Advertising night VŠEM

Kateřina Kašperová, 26. 11. 2019

Advertising night VŠEM, byl večer plný nejlepších reklamních kampaní
za poslední měsíce. Večerem a kampaněmi studenty provedli Břetislav Stromko (Head od Business Intelligence Dáme jídlo a Co-Founder SYN v pohybu) a David Matoušek (Chief Marketing Officer, Slevomat).

Večer nemohl začít ničím lepším než večeří. Studenti mohli ochutnat dobroty z pestrého menu – Sushi a fresh boxy ze Sushi time, kuřecí řízky z Restaurant Na Květnici a jako zákusek donuty z Donuter Donuts. Stoly s občerstvením hrály barvami a studenti se před přednáškou pořádně posilnili. 

Advertising night byl rozdělený do několika témat. Mrkněte na krátký popis každé z nich a na ochutnávku těch nejlepších reklamních kampaní za poslední měsíce. 

Deutsche Bahn AG ‚No Need to Fly Around the World in Germany‘

V červnu vydaly německé dráhy reklamní spot, který ukazuje, že není potřeba létat za krásnými místy za několik tisíc euro, když můžete procestovat Německo za pár euro a vidět téměř to stejné. Věděli jste, jaké krásy Německo nabízí?

Love Like a Mother

Americká firma Teleflora, zaměřená na rozvoz květin, udělala na Den matek reklamní spot “Love Like a Mother”, který ukazuje jaký by svět byl, kdyby se lidé chovali k lidem jako matky ke svým dětem. Líbil by se vám takový svět?

 

SickKids VS: This is Why

SickKids Foundation zahájila další fázi kampaně SickKids VS: Limits vydáním nového komerčního spotu – SickKids VS: This is Why. Cílem kampaně je přiblížit obyvatelé Toronta k pacientům v nemocnici SickKids, aby demonstrovali a podpořili vybudování nové nemocnice.

 

KFC Chickendales Mother’s Day Performance

KFC na Den Matek připravilo reklamní spot, který můžete poslat své mamince se slovy “Miluju tě, mami” a mamince to rozhodně zpestří den a zároveň i pobaví! 🙂 Máte z této reklamy chuť na KFC?

Během večera si všichni mohli zasoutěžit o hodnotné ceny s Dáme jídlo i se Slevomatem. Celkem se soutěže zúčastnilo 78 studentů, z toho si 15 odneslo pěknou výhru.

Na konci přednášky se dojedlo poslední občerstvení, protože je přece potřeba se posilnit i na cestu domů. Všichni byli spokojeni a my se těšíme na další Advertising night VŠEM!

Podobné

Všechny

Víkend plný dřiny

Víkend plný crossfitu, namakaných holek a pozitivní energie, to byl “jedu na výkon kemp” pořádaný Luckou Minářovou. A protože po cvičení bývá pořádný hlad, bylo Dáme jídlo u toho. Kemp odstartoval první srpnovou sobotu v gymu Power of Development, kde byl, i přes pěkný pařák venku, příjemný chládek. Holky tady cvičily od samého rána, proto bylo potřeba, dát si v poledne pauzu a lehkou svačinku. Naše […]

Gastronomické akce, které by vám v roce 2020 neměly uniknout

Jídlo by nemělo být jen o zasycení a počítání kalorických tabulek. Jídlo je skvělá společenská příležitost a společné vaření a ochutnávání přináší nové zážitky, posiluje vztahy a zaručeně zlepšuje náladu. Pojďte se s námi proto podívat, kam se můžete s přáteli nebo s rodinou vydat ochutnávat a bavit v příštím roce.

Rozvážíme tramvají v Praze!

Věděli jste, že už rok brázdí koleje pražské metropole tramvaj Dáme jídlo? Tato kráska vyjela i ve čtvrtek 14. listopadu, ale tentokrát za úplně jiným účelem než obvykle. Její vagony byly plné toho nejlepšího jídla a tramvajové zastávky sloužily k tomu, abychom ho co nejvíce rozdali mezi vás. Naše tramvaj vyrážela ze Strašnické a vedla přes náměstí Míru, I.P.Pavlova, Václavské […]

Rozvážíme tramvají v Brně?

Možná jednou se tak stalo, o tom se dozvíte dál. Ale co je nejpodstatnější, že v Brně se jezdí šalinou! A pokud jste v Brně Dáme jídlo šalinu ještě nepotkali, tak ji určitě brzy potkáte.  Ve čtvrtek 31. října byla naše šalina speciální. Rozvážela totiž jídlo napříč Brnem celé 4 hodiny a kdo náš tým usměvavých hostesek potkal na zastávce, […]

Nejoblíbenější témata