Autentické vietnamské bistro?

Veronika Raková, 23. 10. 2019

Skvělá zpráva pro všechny milovníky vietnamské kuchyně. V červnu se v Praze otevřelo autentické vietnamské bistro, které si na nic nehraje, ale drží se osvědčených tradičních receptů a čerstvost surovin je pro ně na prvním místě.

Polévky Pho jsou ikonou vietnamské kuchyně, proto v bistru opravdu dbají na kvalitu použitých surovin, zejména pak masa. Předním dodavatelem je Řeznictví a Uzenářství U Drdů, kde denně odebírají pořádnou porci.  

 

 

V bistru ochutnáte i stále oblíbenější Letní závitky, které s polévkou Pho tvoří typickou dvojici jídel pro vietnamskou kuchyni. Jsou čerstvé, lehké a zdravé. A jaké druhy tu najdete? Nem Cuon s hovězím masem a avokádem, Nem Cuon s krevetami nebo Nem Cuon s kuřecím masem.To, ale není všechno, v nabídce mají i saláty, bagety, grill a burgery. Vybere si tu opravdu každý.

Pokud byste rádi ochutnali nějakou tu vietnamskou dobrotu ze Street PHOAuthentic Vietnamese Bistro, ale nemáte možnost se zastavit, nebo se vám prostě nechce, můžete si jídlo nechat dovézt. Nabídka na Dáme jídlo je stejně pestrá a pochutnáte si v klidu domova. Tak na co máte chuť?

Podobné doporučujeme

Všechny doporučujeme

Exotická jídla, která se vám rozplynou na jazyku

Máte chuť na něco méně tradičního? Náš výběr 5 exotických jídel vás zaručeně uspokojí. Gastronomické hranice se smazávají a tak i u nás vznikají podniky, které nabízejí kuchyni nejrůznějších zemí světa a kde ochutnáte opravdu autentické místní jídlo. Co doporučujeme ochutnat, pokud jste to ještě neudělali?

Super pálivá jídla, která vás zahřejí v zimním období

S přicházející zimou a čím dál tím chladnějšími dny přicházejí také chutě na plnější a ostřejší pokrmy, které dodají energii čelit nevlídnému počasí a prohřejí zevnitř. Pálivé koření má kromě těchto funkcí navíc také příznivé zdravotní účinky, pro podzimní období plné nachlazení, je tak ideální. Které recepty jsou naše nejoblíbenější?

Nejoblíbenější témata