Meetup s Anetou Synkovou

Kateřina Kašperová, 23. 8. 2019

Kdo je Aneta Synková?  

Anetce je 22 let, pochází z Jižní Moravy a studuje na Masarykově univerzitě. Je influencerkou a blogerkou, její největší náplní je sport – plavání, posilování, tenis, kolo, rychlá chůze, cestování a zdravý životní styl. O všechno se dělí už 8 let na Instagramu @anetasynkova, kde motivuje ostatní k pohybu, zdrávému životnímu stylu, cestování, najít si v životě určitý balanc, pomáhá slečnám z problémů s jídlem, kterými sama Anetka prošla a pomáhá jim nalézt lásku k sobě samé a zlatou střední cestu. Jednoduše mít se rád, pečovat o své tělo, ale zároveň si umět užít každý den na maximum. A jak Anetka dále říká „Sama jsem si po několika letech našla zdravý, rozumný přístup k jídlu a jsem hrozně ráda, že na Dáme jídlo, si mohu kdykoliv objednat i zdravé jídlo, když si nestíhám uvařit, nebo když je jenom s přítelem či kamarádkami chuť na sushi nebo hamburger.“

A jak to vše začalo?

Hledali jsme to nejlepší místo pro setkání fanoušků s Anetkou a našli jsme Lužánecký park v Brně,  ve kterém nás zaujalo magické místo s malým rybníčkem pod vrbou. Společně s Překvapíto jsme začali připravovat piknik tak, aby byl jednoduše kouzelný.
A povedlo se, holky z Překvapíto vykouzlily krásnou výzdobu, paletová tabule, která by mohla být chloubou nejedné svatby, byla nádherná. 

Vše vypuklo v pozdním odpoledni, Anetka přestřihla slavnostní pásku a na všechny už čekali vymazlené cupcakes pro všechny – veganské, bezlepkové, ale i ty pro nealergiky, které připravila Cupcakekárna z Brna. K božským cupcakům nám Starbucks coffee připravilo skvělou kávu, abychom nasbírali energii na půl hodinku cvičení pod vedením Anetky a že účast byla veliká, cvičil opravdu každý! Mrkněte na fotky.

Po cvičení bylo potřeba se pořádně nasytit a doplnit bílkoviny, a o to se postaral Sushi Time se svým letním menu, kde si každý mohl vychutnat některý z fresh boxů nebo sushi setu, ke kterým patří osvěžující limonáda. 

Dalším partnerem, který nás zasytil byl Burger INN, na kterém si všichni nesmírně pochutnali a protože jsme mysleli i na vegany, tak nám Green Leaves připravili skvělé veganské quesadillas a tacos.

Piknik probíhal krásně, Anetka nečekala, že účast bude tak veliká, přišlo téměř 60 různých lidí, kteří vždy našli společnou řeč.
A o to krásnější tento meetup byl. A po celou dobu se o vás staraly naše milé a věčně usměvavé hostesky.

Dále jsme pro všechny hosty měli připravenou noční svačinu o kterou se postarala Pizza La Strada a i přes to, že jídla za celý den bylo opravdu mnoho, tak pizza byla skvělou volbou, která potěšila nejeden žaludek!

Jako poslední jste si mohli vychutnat dezert v podání zmrzliny a tím zakončit tento skvělý den plný zábavy, poznávání nových lidí, jídla a hlavně Anetky! Naše hostesky rozdávaly zmrzliny Magnum, Ben & Jerry’sMíšu s proteinem, které si můžete dát i vy ve Zmrzlinových obchodech. 

Celé odpoledne bylo kouzelné a podle reakcí na Instagramu jste si Meetup s Anetkou neskutečně užili a za to jsme nesmírně rádi! Zároveň bychom chtěli poděkovat Překvapíto za krásně připravenou výzdobu, našim parnerům, kteří se starali o to, abychom měli pořád plné žaludky a to Cupecakekárna, Starbucks coffee, Sushi Time, Burger INN, Green Leaves, Pizza La Strada a zmrzliny od Magnum, Ben & Jerry’s a Míša. Děkujeme našim hosteskám a hlavně vám, za skvělou atmosféru!

Pokud si chcete užít podobný piknik s těmi nejbližšími, neváhejte a objednejte si na některý z našich Pickup pointů a využijte slevu 20% při platbě online. Mrkněte, jak fungují Pickup pointy zde.

 

Podobné

Všechny

Gastronomické akce, které by vám v roce 2020 neměly uniknout

Jídlo by nemělo být jen o zasycení a počítání kalorických tabulek. Jídlo je skvělá společenská příležitost a společné vaření a ochutnávání přináší nové zážitky, posiluje vztahy a zaručeně zlepšuje náladu. Pojďte se s námi proto podívat, kam se můžete s přáteli nebo s rodinou vydat ochutnávat a bavit v příštím roce.

Rozvážíme tramvají v Praze!

Věděli jste, že už rok brázdí koleje pražské metropole tramvaj Dáme jídlo? Tato kráska vyjela i ve čtvrtek 14. listopadu, ale tentokrát za úplně jiným účelem než obvykle. Její vagony byly plné toho nejlepšího jídla a tramvajové zastávky sloužily k tomu, abychom ho co nejvíce rozdali mezi vás. Naše tramvaj vyrážela ze Strašnické a vedla přes náměstí Míru, I.P.Pavlova, Václavské […]

Rozvážíme tramvají v Brně?

Možná jednou se tak stalo, o tom se dozvíte dál. Ale co je nejpodstatnější, že v Brně se jezdí šalinou! A pokud jste v Brně Dáme jídlo šalinu ještě nepotkali, tak ji určitě brzy potkáte.  Ve čtvrtek 31. října byla naše šalina speciální. Rozvážela totiž jídlo napříč Brnem celé 4 hodiny a kdo náš tým usměvavých hostesek potkal na zastávce, […]

Advertising night VŠEM

Advertising night VŠEM, byl večer plný nejlepších reklamních kampaní za poslední měsíce. Večerem a kampaněmi studenty provedli Břetislav Stromko (Head od Business Intelligence Dáme jídlo a Co-Founder SYN v pohybu) a David Matoušek (Chief Marketing Officer, Slevomat). Večer nemohl začít ničím lepším než večeří. Studenti mohli ochutnat dobroty z pestrého menu – Sushi a fresh boxy ze Sushi time, kuřecí řízky […]

Nejoblíbenější témata