Piknik v barvách podzimu

Veronika Raková, 26. 9. 2019

Milujete babí léto?

My s manželem nejvíc! A víte co je na něm nejlepší? Že stále můžete jíst venku a dělat si pikniky. Jeden takový podzimní piknik jsme podnikli a bylo to super!

Měli jsme sobotu bez syna a venku to bylo na tričko. Takže bylo jasné, že jsem se nechtěla zašívat v kuchyni. V poledne jsme nasedli do auta, já otevřela aplikaci Dáme jídlo a zadala adresu k Žofínskému paláci, kde je naše oblíbená zídka s výhledem na Vltavu. Do centra dováží mnoho restaurací, ale my měli jasno, chtěli jsme zkusit Puzzle Salads. Tuto restauraci jsme osobně navštívili a byli nadšení, proto nás zajímalo, zda bude na dovoz stejně tak skvělá. A protože jsme si vybrali zdravé jídlo, chtělo to nějakou tečku, nejlépe tu sladkou. Další objednávka byly croblihy.

V okolí Žofína jsme si udělali procházku před jídlem a po chvilce nám volal kurýr. Šli jsme rovnou na zídku pokrytou barevnými listy, které jen dokreslili jedinečnou podzimní atmosféru. S chutí jsme se pustili do rozbalování. Než přejdu k jídlu, musím zmínit obaly, které se nám strašně líbily a všechny byly recyklovatelné.

Já jsem měla studený mexický salát a manžel teplý indický. Navzájem jsme ochutnávali a nemohli se shodnout, který je lepší. Manžel celou dobu nechápal, že mu tak strašně chutná něco, co se nazývá salátem. Pravdou je, že pochvala na takový typ jídla se od něj nevidí, takže klobouk dolu Puzzle Salads a trošku závidím, mně salát nikdy nepochválil!

Croblihy přišli chvilku po salátu a  byly prostě wau! 

Co vám budu povídat, po takovém pikniku jsme měli v bříšku jako v pokojíčku. Babí léto a pikniky s Dáme jídlo, to jde zkrátka dohromady a tento podzimní byl jeden z nejlepších.

 

Podobné novinky

Všechny novinky

Perníček pro radost

Týden před Vánoci a vy sháníte poslední dárky? My se rozhodli, že vám také jeden dáme a to výborný měkký perníčkový donut, který k vybraným objednávkám rozdáváme v Praze, Brně, Liberci a Hradci Králové. Pokud jste perníček dostali, určitě budete souhlasit, že je jednoduše výborný. Ale víte, kde jsme k nim přišli? Čtěte! Chceme dělat radost nejen vám, ale i druhým. Proto […]

8 důvodů, proč je skvělé, že si konečně můžete dát Big Mac doma

Na světě snad neexistuje jediný člověk, který by ho neznal. Big Mac od McDonald’s je legenda. No a tahle legenda teď jezdí i domů. Stačí, když na ni dostanete chuť. A není to jediná výhoda. Čtěte.   1. Za zavřenými dveřmi vás nikdo nebude soudit. Klidně si můžete dát Big Mac, i když jinak tvrdíte, že držíte dietu. Co […]

Pizza a její historie

Pod pojmem pizza si každý představí kruhový plát tenkého chlebového těsta obložený rajčaty, sýrem a dalšími ingrediencemi. Tato chutná dobrota pochází z Itálie, ale jak šel čas, získala si srdce mnoha lidí po celém světě.  Zajímavé je, že historie pizzy se začala psát už v neolitu. Starověcí egypťané připravovali jednoduché ploché koláče a od nich je časem převzali Římané. Název […]

Nejoblíbenější témata