Pořádný relax v novém roce

Verča Raková, 8. 1. 2020

Je to tu, začátek roku a s ním dny strávené ve fitku, pojídání salátů, nízkotučných jídel a proteinových tyčinek. Jedu v tom také, ale rovnováha je důležitá, proto jsme si s manželem první lednovou neděli trochu zpříjemnili. 

Udělali jsme si zkrátka pohodu, jak se patří…postel, filmy a Dáme jídlo. Kombinace, při které po náročném týdnu zaručeně zrelaxujete.

Na Dáme jídlo jsme si vybrali Regal Burger a jejich menu s burgrem, hranolkami, omáčkou a nápojem. Do jednoho menu jsme si dali burger Classic, do druhého Italský Chef. Tuto burgrárnu dobře známe a jejich burgery rozhodně patří mezi top, proto jsme se nemohli dočkat, až nám takhle dobrota bude tentokrát doručena přímo domů.

A proč je Regal Burger vždy dobrý nápad? Jsou rychlí jako fast food a kvalitní jako restaurace, což v dnešní uspěchané době prostě chcete. Jejich burgery jsou prvotřídní hlavně díky masu, které pochází z nejlepších českých farem a tak neobsahuje žádná antibiotika či růstové hormony, chemii a žádné další příměsi. Stejně tak kvalitní jsou housky, které jsou čerstvé a pěkně křupou. Celiaci ocení i jejich bezlepkovou variantu. Dávají si záležet i u sýru, který berou přímo z Holandska a u zeleniny, která je vždy pečlivě vybíraná.

No a tenhle vytuněný burger nám dorazil přímo do postele, dokonalost! Navíc byl čerstvý a ještě teplý, stejně tak hranolky. Hned jsme se do toho pustili a neskutečně si to užili. Díky Dáme jídloRegal Burger jsme si dopřáli první pořádný relax v novém roce. Zkuste to také, spokojenost zaručena :).

Podobné

Všechny

Nejlepší gastronomické seriály

Hledáte seriály a dokumenty, které vás pohladí na duši, inspirují v kuchyni nebo vám rozšíří obzory? Pod taktovkou populární streamovací služby Netflix takových pořadů vznikly už desítky. Připravili jsme pro vás pětici těch nejlepších, kde si hlavní roli střihlo jídlo v celé své kráse.

V Brně jako na Havaji

Brno, skvělých restaurací plno! V tom nás znovu utvrdil jeden lednový víkend, který jsme tu s manželem strávili na wellness. K wellness pobytu nám totiž stejně jako vířivka a měkké župany, patří i dobré jídlo. Máte to také tak? Každý takový víkend, kdy jsme bez našeho aktivního “dvouleťáka” se snažíme být co nejvíce spolu a užít si náš čas na plno. […]

Nejoblíbenější témata