Rozvážíme tramvají v Brně?

Kateřina Kašperová, 2. 12. 2019

Možná jednou se tak stalo, o tom se dozvíte dál. Ale co je nejpodstatnější, že v Brně se jezdí šalinou! A pokud jste v Brně Dáme jídlo šalinu ještě nepotkali, tak ji určitě brzy potkáte. 

Ve čtvrtek 31. října byla naše šalina speciální. Rozvážela totiž jídlo napříč Brnem celé 4 hodiny a kdo náš tým usměvavých hostesek potkal na zastávce, mohl si odnést něco dobrého spolu se slevovým kódem, kdyby mu porce od nás nestačila. 

Vyjeli jsme v 15:05 z Mendlova náměstí směrem do centra a dále pokračovali přes Komenského náměstí k parku Lužánky a zpět. Brno jsme vzali opravdu křížem krážem.

V ten den se šalinou linula vůně pestrého menu, které jsme měli ve spolupráci s našimi partnery připravené. A co jsme vlastně rozdávali? Výbornou pizzu a šťavnaté burgery z COMICS Pizza & Burger, čerstvé saláty a tortilly z La Canttina, vždy výborné Maníkovi haluškyManíkovu pizzu a nakonec čerstvé sushi z Oh!Phở. Všechny tyto dobroty si můžete objednat i na Dáme jídlo a určitě to bude stát za to! 

Atmosféra na zastávkách byla rozpačitá a nadšená. Kdo by taky nebyl překvapený, když mu během čekání na zastávce přistane v ruce svačina nebo večeře a úsměv k tomu. Jste zvědaví, kdy znovu vyjedeme? 

Děkujeme Brno a těšíme se příště! 🙂

Podobné

Všechny

Gastronomické akce, které by vám v roce 2020 neměly uniknout

Jídlo by nemělo být jen o zasycení a počítání kalorických tabulek. Jídlo je skvělá společenská příležitost a společné vaření a ochutnávání přináší nové zážitky, posiluje vztahy a zaručeně zlepšuje náladu. Pojďte se s námi proto podívat, kam se můžete s přáteli nebo s rodinou vydat ochutnávat a bavit v příštím roce.

Rozvážíme tramvají v Praze!

Věděli jste, že už rok brázdí koleje pražské metropole tramvaj Dáme jídlo? Tato kráska vyjela i ve čtvrtek 14. listopadu, ale tentokrát za úplně jiným účelem než obvykle. Její vagony byly plné toho nejlepšího jídla a tramvajové zastávky sloužily k tomu, abychom ho co nejvíce rozdali mezi vás. Naše tramvaj vyrážela ze Strašnické a vedla přes náměstí Míru, I.P.Pavlova, Václavské […]

Advertising night VŠEM

Advertising night VŠEM, byl večer plný nejlepších reklamních kampaní za poslední měsíce. Večerem a kampaněmi studenty provedli Břetislav Stromko (Head od Business Intelligence Dáme jídlo a Co-Founder SYN v pohybu) a David Matoušek (Chief Marketing Officer, Slevomat). Večer nemohl začít ničím lepším než večeří. Studenti mohli ochutnat dobroty z pestrého menu – Sushi a fresh boxy ze Sushi time, kuřecí řízky […]

Meetup s Anetou Synkovou

Kdo je Aneta Synková?   Anetce je 22 let, pochází z Jižní Moravy a studuje na Masarykově univerzitě. Je influencerkou a blogerkou, její největší náplní je sport – plavání, posilování, tenis, kolo, rychlá chůze, cestování a zdravý životní styl. O všechno se dělí už 8 let na Instagramu @anetasynkova, kde motivuje ostatní k pohybu, zdrávému životnímu stylu, cestování, najít si v životě určitý […]

Nejoblíbenější témata