Rozvážíme tramvají v Praze!

Verča Raková, 11. 12. 2019

Věděli jste, že už rok brázdí koleje pražské metropole tramvaj Dáme jídlo?

Tato kráska vyjela i ve čtvrtek 14. listopadu, ale tentokrát za úplně jiným účelem než obvykle. Její vagony byly plné toho nejlepšího jídla a tramvajové zastávky sloužily k tomu, abychom ho co nejvíce rozdali mezi vás.

Naše tramvaj vyrážela ze Strašnické a vedla přes náměstí Míru, I.P.Pavlova, Václavské náměstí, dále na Palmovku a znovu do centra přes zastávky Národní třída, Anděl a nakonec zpět do Strašnic. 

Součástí akce byli i sympatické hostesky a skvělá parta influencerů – Terka Dušková, Marek Orlík, Káťa Koubová a Ondřej Baumrukr. V této super sestavě jsme rozdávali radost od 16:30 a to po celé 3 hodiny.  

A jaké dobroty jsme rozváželi? Teplou i studenou Asii z Café Buddha, sushi a fresh boxy ze Sushi time, křupavou pizzu a křídla z Pizza Hut, šťavnaté burgery z Regal Burger a kávu ze Starbucks. Ale to není vše, o sladkou tečku se postaral Donuter Donuts a luxusní zmrzlina Ben & Jerry’s. Takové vůně, které se ten den linuly tramvají, tu už asi nikdy neucítíme :).

Na každé ze zastávek zavládla skvělá atmosféra, taková, která se ve čtvrtek po práci nevidí. Lidé se začali usmívat, byli překvapení a vděční zároveň. No a kdo se do pár vteřin stihl vzpamatovat, stihl i fotku.

Fotkou se každý mohl zapojit do soutěže o 1000 kreditů, která si našla svého vítěze hned v neděli, stačilo označit damejidlo_cz na Instagramu ve story. 

A kdo by chtěl vidět jak naše jízda probíhala, může se mrknout na video!

Děkujeme Praho! Věříme, že kdo nás potkal, užil si tu nezaměnitelnou atmosféru spolu s námi. 

 

Podobné

Všechny

Víkend plný dřiny

Víkend plný crossfitu, namakaných holek a pozitivní energie, to byl “jedu na výkon kemp” pořádaný Luckou Minářovou. A protože po cvičení bývá pořádný hlad, bylo Dáme jídlo u toho. Kemp odstartoval první srpnovou sobotu v gymu Power of Development, kde byl, i přes pěkný pařák venku, příjemný chládek. Holky tady cvičily od samého rána, proto bylo potřeba, dát si v poledne pauzu a lehkou svačinku. Naše […]

Gastronomické akce, které by vám v roce 2020 neměly uniknout

Jídlo by nemělo být jen o zasycení a počítání kalorických tabulek. Jídlo je skvělá společenská příležitost a společné vaření a ochutnávání přináší nové zážitky, posiluje vztahy a zaručeně zlepšuje náladu. Pojďte se s námi proto podívat, kam se můžete s přáteli nebo s rodinou vydat ochutnávat a bavit v příštím roce.

Rozvážíme tramvají v Brně?

Možná jednou se tak stalo, o tom se dozvíte dál. Ale co je nejpodstatnější, že v Brně se jezdí šalinou! A pokud jste v Brně Dáme jídlo šalinu ještě nepotkali, tak ji určitě brzy potkáte.  Ve čtvrtek 31. října byla naše šalina speciální. Rozvážela totiž jídlo napříč Brnem celé 4 hodiny a kdo náš tým usměvavých hostesek potkal na zastávce, […]

Advertising night VŠEM

Advertising night VŠEM, byl večer plný nejlepších reklamních kampaní za poslední měsíce. Večerem a kampaněmi studenty provedli Břetislav Stromko (Head od Business Intelligence Dáme jídlo a Co-Founder SYN v pohybu) a David Matoušek (Chief Marketing Officer, Slevomat). Večer nemohl začít ničím lepším než večeří. Studenti mohli ochutnat dobroty z pestrého menu – Sushi a fresh boxy ze Sushi time, kuřecí řízky […]

Nejoblíbenější témata