PxPixel

Rozvoz jídla České Budějovice: Oblíbené restaurace až k vám.

Populární restaurace

Rozvoz jídla České Budějovice

Ať už to bude k Vltavě, anebo k Malši. Do kanceláře, domů nebo na plovárnu. V Českých Budějovicích vám doručíme, na co máte chuť. Vyberte si burgery, sushi nebo indické speciality a zpestřete svůj den oblíbeným jídlem.

Přepadla vás chuť na grilovaný steak, ale ke štěstí vám chybí gril? Udělejte si pohodlí a nechte si dovézt to nejlepší maso z grilu v Budějovicích až ke dveřím. Bez roštu i pěkného počasí.

Na dobrém hodnocení a kvalitním jídle nám záleží. Pečlivě tak pro vás vybíráme ty nejlepší restaurace v Českých Budějovicích a přinášíme vám domů exotické vůně i poctivou českou klasiku. Vybírejte z několika desítek restaurací a nechte si dovézt, na co máte zrovna chuť až k vám.

Dovoz jídla domů, do práce i do školy

Sushi set, všechny chutě Asie i exotické indické menu. Ať už čekáte návštěvu, nebo si chcete užít večer s rodinou, hoďte vaření za hlavu. Postaráme se o pohoštění pro celou partu i rodinnou večeři se vším všudy.

Objednávejte rychle a jednoduše přes web či aplikaci Dáme jídlo. Stačí jen pár kliků a večeře je na cestě k vám. Bez práce a bez starostí. Doručení objednávky můžete sledovat minutu po minutě. Díky tomu přesně víte, kdy bude jídlo na stole.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.