PxPixel

Rozvoz jídla Hradec Králové: Oblíbené restaurace až k vám.

Populární restaurace

Rozvoz jídla Hradec Králové

Od Předměřic až po Nový Hradec. Do Futura i Tonga. Dáme jídlo vám v Hradci přiveze, na co máte chuť. Spojujeme pohodlí domova s těmi nejlepšími restauracemi v okolí. Nechte si dovézt oblíbené jídlo z burgrárny na druhé straně města nebo vyzkoušejte nová bistra v okolí.

Na piknik do Jiráskových sadů vám odteď bude stačit už jen deka a dobrá společnost. O všechno ostatní se totiž postará Dáme jídlo a několik desítek restaurací, ze kterých můžete vybírat exotické chuťovky, českou klasiku i osvěžující pití.

Kvalitní servis a výborné jídlo jsou u nás na prvním místě. Vybíráme pro vás proto jen ty nejlepší restaurace v Hradci Králové. Objevujte je s námi v pohodlí domova a vychutnejte si jídlo přesně podle svého gusta. Ať už to znamená jíst pizzu rukama, nebo zažít romantickou večeři na netradičním místě.

Rychlý oběd v centru i slavnostní večeře

Dlouhý den v práci nebo jste jen nestihli připravit pohoštění pro přátele? Ať už máte chuť na pizzu, tatarák, nebo asijskou klasiku, hoďte vaření za hlavu a užijte si příjemný večer. O dobré jídlo na talíři se postaráme my.

Objednávejte online přes web nebo mobilní aplikaci a nechte si dovézt jídlo, které perfektně zakončí váš den. Stačí jen pár kliků a večeře je na cestě k vám. Bez práce a bez starostí.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.