PxPixel

Rozvoz jídla Liberec: Oblíbené restaurace až k vám.

Populární restaurace

Rozvoz jídla Liberec

Malou svačinu mezi přednáškami i slavnostní večeři vám doručíme po celém Liberci. Na Ještěd stejně jako do Harcova nebo Pavlovic. Jsme vaší spojkou mezi těmi nejlepšími restauracemi ve městě.

Vychutnejte si jídlo z vyhlášených restaurací bez rezervací, v pohodlí domova a jak to máte nejraději. Ať už chcete jíst sushi s výhledem na hřebeny Jizerských hor, pizzu na gauči, nebo si dát bohatý brunch s přáteli v parku.

Delikátní menu, prvotřídní servis a rychlé doručení. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Podívejte se na nabídku právě otevřených kuchyní a pochutnejte si na nejlepším burgeru, svíčkové nebo kari široko daleko.

Na poradu i narozeninovou oslavu

Důležitá schůzka s obchodními partnery nebo oslava narozenin? Nechte jídlo na nás a věnujte čas přípravám. Dovezeme vám pestré sushi sety i bohatou hostinu pro celou rodinu. Na vás je jen vybrat, co se bude podávat.

Snadno a rychle objednávejte přes web nebo aplikaci Dáme jídlo, se kterou příprava dokonalého menu nemůže být jednodušší. Využít můžete i osobního vyzvednutí v restauraci. Proces přípravy objednávky pro vás mapujeme minutu po minutě, díky tomu přesně víte, kdy budete mít jídlo na talíři.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.