PxPixel

Rozvoz jídla Olomouc: Oblíbené restaurace až k vám.

Populární restaurace

Rozvoz jídla Olomouc

Do Šantovky, studentům na UPOL nebo do Bystrovan. Olomouc dobře známe, a tak vaše oblíbené jídlo, dovezeme až k vám. Ať už se připravujete na zkoušky, nebo jen odpočíváte u televize, dobré jídlo je základ celého dne. A my vám ho doručíme až ke dveřím.

Hledáte nejlepší pizzu, nudle z woku nebo italské těstoviny v Olomouci? Při výběru restaurací je pro nás vysoké hodnocení, vytříbené menu a kvalitní servis na prvním místě. Můžete si tak být jistí, že na stůl dostanete to nejlepší jídlo široko daleko.

Žádné čekání, rezervace ani dojíždění přes půlku města. Naši kurýři vám přivezou něco dobrého, kdy budete chtít. Pozdě k ránu, v poledne i na večer. Stačí se jen podívat na otevřené restaurace v okolí a objednat, na co máte chuť.

Na výročí, poradu i oslavu

Čeká vás významné výročí, oslava nebo jen oběd s přáteli, ale nechce se vám strávit půl dne v kuchyni? Nechte si dovézt jídlo na míru ušité vašim chutím i příležitosti. Noblesní tříchodové menu, pravou italskou hostinu i poctivou českou klasiku máte s Dáme jídlo na stole během chvíle.

Dejte sbohem netrpělivému čekání na jídlo a sledujte stav své objednávky minutu po minutě. S aplikací Dáme jídlo je příprava večeře pro celou rodinu otázka pár kliknutí. O zbytek už se postaráme my.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.