PxPixel

Rozvoz jídla Plzeň: Oblíbené restaurace až k vám.

Populární restaurace

Rozvoz jídla Plzeň

Od Malešic až na Slovany. Domů, do práce i na rodinnou oslavu. Pracovní oběd, bohatý brunch i slavnostní večeři vám dovezeme po celé Plzni. Stačí si jen vybrat, na co máte chuť. To ostatní nechte na nás.

Dokonalé menu, prvotřídní servis a spokojení zákazníci. Dobré jídlo je u nás zkrátka na prvním místě. Vybíráme tak pro vás jen ty nejlepší restaurace ve městě. Podívejte se na nabídku právě otevřených kuchyní a pochutnejte si na nejlepším burgeru, svíčkové nebo kari široko daleko.

Vychutnejte si své oblíbené jídlo na dece v parku, po náročné poradě nebo v pohodlí domova. Ať už máte chuť na mexické tacos, neapolskou pizzu, nebo poctivý český řízek, všechny chutě světa máte na dosah s Dáme jídlo.

Rychlý oběd i tříchodové menu

Nemáte času nazbyt a celý den jste se nezastavili? Hoďte vaření za hlavu a dopřejte si čas pro sebe. Od nerušeného odpočinku a dobrého jídla na talíři vás dělí jen pár kliknutí a rozhodnutí, na co máte zrovna chuť.

Snadno a rychle objednávejte přes web nebo aplikaci Dáme jídlo, se kterou je příprava večeře na cestě z práce hračka. Využít můžete i osobního vyzvednutí v restauraci. Celou objednávku můžete během její přípravy sledovat a přesně tak vědět, kdy budete mít jídlo na stole.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.