PxPixel

Rozvoz jídla Praha: Oblíbené restaurace až k vám.

Populární restaurace

Rozvoz jídla v Praze až k vám domů

S dobrým jídlem je den vždycky příjemnější. Rychlý oběd do práce, malou svačinu mezi přednáškami i slavnostní večeři vám doručíme po celé Praze. Bez výjimek. Na Pražský hrad, stejně jako do Kunratického lesa, na Letnou nebo do Čimic. Jsme spojkou mezi zákazníky a více než 1800 restauracemi ze všech koutů Prahy.

Dopřejte si své oblíbené jídlo v pohodlí domova a jak to máte nejraději. Ať už si chcete užít honosné tříchodové menu, jíst pizzu na pohodlném gauči, nebo si dát točené pivo k filmu. To, na co máte chuť, dovezeme až k vám.

Objevte kouzlo rozmanitých chutí světové kuchyně. Chuťovky i celé menu vám dovezeme až ke dveřím. Rychle a bez rezervací. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší restaurace v okolí, protože kvalitní servis a vaše radost z jídla je pro nás na prvním místě.

Něco dobrého domů, do kanceláře i do parku

Ať už máte chuť na mexické quesadilly, pořádný burger, nebo čerstvé sushi, na Dáme jídlo si vyberete, na co máte chuť. Objednávejte jednoduše přes web nebo pohodlně z mobilní aplikace. Stačí pár kliků a jídlo je na cestě k vám nebo si ho můžete osobně vyzvednout v restauraci.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.