PxPixel

Rozvoz jídla Ústí nad Labem: Oblíbené restaurace až k vám.

Populární restaurace

Rozvoz jídla Ústí nad Labem

Neplánovaný piknik na Střekovské vyhlídce, pozdní večeře do Trnic nebo rodinná oslava v Chuderově? Slavnostní menu, rychlé chuťovky i romantické brunche rozvážíme po celém Ústí nad Labem.

Až vás příště přepadne chuť na indickou kuchyni, Dáme jídlo vám doveze porci pro jednoho i celou partu přátel až ke dveřím. Nezáleží na tom, jestli bydlíte v centru nebo na kraji města. Rozvážíme z několika desítek restaurací do všech koutů Ústí.

Do kanceláře, domů či do parku vám dovezeme rychlý oběd i něco malého na zub. Skvělý servis a dokonalá chuť jsou pro nás alfou i omegou. U nás proto najdete jen ty nejlepší restaurace z Ústí nad Labem. Ochutnejte s Dáme jídlo dobroty z vyhlášených podniků v okolí, světové kuchyně i exotické chutě. Bez čekání, rezervací a dojíždění přes půlku města.

Oběd do práce i rodinná večeře

Pořádný döner kebab, dobře propečený steak i sushi set. Dáme jídlo vám přiveze, na co máte chuť. Objednávejte přes web nebo si jednoduše stáhněte aplikaci a mějte to nejlepší jídlo z Ústí v kapse.

Stačí pár kliků a jídlo je za chvíli u vás. Vyzvednout si ho můžete i osobně v restauraci a vychutnat si ho kde budete chtít. Na vyhlídce, u řeky nebo v posteli.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.