PxPixel

Rozvoz asijského jídla v Brně

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Asijská kuchyně Brno

Do Denisových sadů i na Špilberk. Do Komína, stejně jako Medlánek. Asijské jídlo rozvážíme po celém Brně. Ať už jste zrovna na večírku s přáteli, nebo v pohodlí domova, na Dáme jídlo vždy najdete, na co máte chuť. Vybírejte z nově otevřených restaurací i gastronomických stálic. Objevujte, ochutnávejte a dopřejte si asijské jídlo kdekoli chcete.

Postaráme se o romantickou večeři, nedělní oběd i pauzu v práci. Hoďte vaření za hlavu a nechte si dovézt to nejlepší jídlo až k vám. A protože vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, každou restauraci pro vás pečlivě vybíráme. Bez výjimek.

Nejchutnější asijské jídlo v Brně

Přepadla vás chuť na phở bo, kung pao, smažené závitky nebo pekingskou kachnu? Na Dáme jídlo najdete všechny chutě Asie. Smažené i svěží. Ostré i kořeněné. Tradiční jídla z Číny i Vietnamu, Thajska nebo Japonska. Vyberte si, na co máte zrovna chuť, a nechte si jídlo dovézt až k vám.

Ochutnejte s Dáme jídlo všechny kouty Asie. Ať už máte slabost pro sečuánskou kuchyň, nebo tu korejskou, na Dáme jídlo si přijdete na své. Výběr vám usnadní selekce Dáme jídlo +, kde najdete jen ty nejlepší podniky.

Dovoz asijské kuchyně až k vašim dveřím

Vracíte se pozdě z práce a kuchyň je to poslední místo, kde chcete strávit večer? Nechte vaření na nás a dopřejte si chvilku pro sebe. Ať už máte chuť na něco lehkého, netradičního, nebo vás honí mlsná, s Dáme jídlo budete mít večeři na stole rychle a bez práce.

Kvalita surovin a vyladěná chuť jsou pro nás na prvním místě. Objednávejte přes web nebo mobilní aplikaci z vyhlášených restaurací, rodinných bister i známých kaváren. Naplánujte si čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Naši kurýři vám asijské jídlo doručí, kam budete chtít.

Stáhněte si naši aplikaci zdarma!