PxPixel

Rozvoz denního menu v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Vaše Denní menu v Praze

Do Troji i Řeporyjí, na Zbraslav i pod Petřín. Ať už pořádáte piknik pod širým nebem, nebo vás uprostřed dne přepadla chuť na něco dobrého, s námi máte na dosah JIDLO ze všech koutů Prahy. Jídlo vám doručíme domů, do parku, k vodě i do práce. Zkrátka kamkoliv chcete.

Chcete si dát vynikající oběd, ale došla vám inspirace? Točíte tři jídla stále dokola? Podívejte se na výběr denního menu našich restaurací a dejte sbohem nudě na talíři. Najdete tu exotické chuťovky i poctivou českou klasiku. Vydatné polévky, hlavní chody, saláty i dezerty jako sladká tečka na závěr.

Lehké obědy i ty vydatné. Celé menu nebo jen hlavní jídlo. Vůně dálek i oběd jako od babičky. Na Dáme jídlo najdete všechna polední menu v okolí na jednom místě. Využijte s kolegy možnost společných objednávek, ušetřete za dopravu a získejte bonusové kredity navíc. Objednávejte online na webu nebo z mobilní aplikace a nechte si jídlo dovézt až ke dveřím.

Dali byste teď cokoli za něco dobrého k snědku, ale vaše lednice zeje prázdnotou? Neodbývejte se drobky a zbytky. Dopřejte si to, co máte rádi. S Dáme jídlo máte na dosah vynikající menu i malé chuťovky z těch nejlepších restaurací v okolí. Objevujte nové chutě na pár kliknutí, udělejte si doma pohodlí a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Stáhněte si naši aplikaci zdarma!