PxPixel

Rozvoz kebab v Ostravě

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz kebab Ostrava

Do Vítkovic nebo Hoškovic, zrovna tak jako na Moravskou nebo Slezskou. Rozvážíme po celé Ostravě. Každý den. Dopolední brunch, oběd, svačinu i večeři. Stačí si jen objednat z aktuálně otevřených restaurací a kebab už je na cestě k vám.

Hledáte nejlepší kebab v celé Ostravě? S Dáme jídlo máte všechny zdejší restaurace jako na dlani. Stačí si jen objednat z aktuálně otevřených restaurací a naši kurýři váš oblíbený kebab přivezou až k vám. V době oběda i pozdě večer.

Nejlepší kebab v Ostravě

Kebab. To je absolutní klasika. Symbol rychlého občerstvení i turecký národní poklad. Šťavnaté grilované maso, pořádná porce zeleniny, božské omáčky a navrchu rozdrobený sýr. A to vše pěkně pohromadě v jednom pita chlebu nebo zabalené v tortille.

Ať už potřebujete dodat vzpruhu po dlouhém večeru s přáteli, nebo zrovna nestíháte, kebab je vždycky ta nejlepší volba. Na Dáme jídlo najdete döner i dürüm kebab. Jak klasický, tak vegetariánský. S cibulí nebo bez. A se všemi druhy omáček. Na talíři s hranolky nebo rýži. Nechte si dovézt kebab připravený na míru vaším chutím.

Kebab vám dovezeme až ke dveřím

Vracíte se pozdě z práce a kuchyň je to poslední místo, kde chcete strávit večer? Nechte vaření na nás a dopřejte si chvilku pro sebe. Ať už máte chuť na něco lehkého, speciálního, nebo vás honí mlsná, s Dáme jídlo budete mít večeři na stole rychle a bez starostí.

Kebab pohodlně objednáte přes web i z mobilní aplikace. Najdete tu vyhlášené restaurace, rodinná bistra i nové kavárny. Naplánujte si přesný čas doručení, sledujte stav objednávky a vychutnejte si dokonalé jídlo.

Stáhněte si naši aplikaci zdarma!