PxPixel

Rozvoz pizzy v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz pizzy Praha

Pod Petřín, stejně jako do Modřan, Holešovic nebo Dejvic. Do centra i na sídliště. Pizzu rozvážíme po celé Praze. Dejte sbohem dojíždění přes celé město, rezervacím i omezenému výběru restaurací v okolí. Dáme jídlo vám otevře dveře do všech podniků v okolí.

Rychlý oběd, slavnostní večeře i odměna za dobře odvedenou práci. Dopřejte si to nejlepší na pár kliků. Kvalita surovin, vynikající chuť a skvělý servis jsou pro nás na prvním místě – proto restaurace pečlivě vybíráme. Bez výjimky. S Dáme jídlo máte jistotu, že dostanete nejlepší pizzu široko daleko.

Nejlepší pizza v Praze

Viva la pizza! Placky z kynutého těsta proslavily Itálii po celém světě. Margherita, funghi, quattro formaggi nebo capriciosa. Smetanový základ nebo rajčatový. Křupavá, nadýchaná. Jedním slovem dokonalá.

Pizza má tisíce podob. Na Dáme jídlo najdete všechny pizzy ve městě na jednom místě. Tu pravou italskou i českou, slanou i sladkou. Zobrazte si nabídku našich pizzerií a vychutnejte si pizzu přesně tak, jak ji máte rádi. Výběr restaurace vám usnadní selekce Dáme jídlo +, kde najdete pouze vyhlášené podniky se spoustou spokojených zákazníků.

Dovoz pizzy až k vašim dveřím

Náročný den v práci, prázdná lednice nebo nečekaná návštěva? Nechte jídlo na nás. Postaráme se o hostinu pro více lidí i romantickou večeři ve dvou. Prohlédněte si výběr aktuálně otevřených restaurací a vyberte menu, které perfektně doladí váš den. U nás si na své přijdou vegetariáni, příznivci raw stravy i milovníci masa.

Kvalita surovin a vyladěná chuť jsou pro nás na prvním místě. Objednávejte přes web nebo mobilní aplikaci z vyhlášených restaurací, rodinných bister i známých kaváren. Naplánujte si čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Naši kurýři pizzu doručí až k vám.

Stáhněte si naši aplikaci zdarma!