PxPixel

Rozvoz sushi v Olomouci

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz sushi Olomouc

Na Šmeralky i do Švehlovky, stejně jako z Nového Světa na Svatý kopeček. Rozvážíme po celé Olomouci. Od rána až do večera. Ať už máte chuť na něco dobrého, nebo potřebujete doplnit energii mezi přednáškami, vybírejte na Dáme jídlo z právě otevřených restaurací. Stačí pár kliknutí a sushi už je na cestě k vám.

Pohodlnější cestu k vyhlášeným i nově otevřeným restauracím v Olomouci nenajdete. S Dáme jídlo si dopřejete vynikající sushi na pár kliknutí. Ať už sedíte u učení, slavíte s přáteli, nebo odpočíváte v pohodlí domova.

Všechny druhy sushi na jednom místě

Maki, nigiri, temaki i sashimi. S tuňákem, avokádem, sépií i nakládanou ředkví. Ať dáváte přednost klasice, nebo rádi objevujete nové chutě, za čerstvou a dokonale připravenou rolkou už nemusíte do vyhlášeného sushi baru. Fantastickou japonskou kuchyni si s Dáme jídlo můžete užít i doma.

Ať už máte chuť na klasiku s lososem, nebo chcete zkusit sushi s mušlemi sv. Jakuba, v naší nabídce najdete tradiční kombinace i ty exotické. Výběr vám usnadní selekce Dáme jídlo +, kde najdete pouze vyhlášené podniky se spoustou spokojených zákazníků.

Nejlepší sushi v Olomouci u vás doma

Náročný den v práci, prázdná lednice nebo nečekaná návštěva? Nechte jídlo na nás. Postaráme se o hostinu pro více lidí i romantickou večeři ve dvou. Prohlédněte si výběr aktuálně otevřených restaurací a vyberte menu, které perfektně doplní váš den. U nás si na své přijdou vegetariáni, příznivci raw stravy i milovníci masa.

Kvalita surovin a vyladěná chuť jsou pro nás na prvním místě. Objednávejte přes web nebo mobilní aplikaci z vyhlášených restaurací, rodinných bister i známých kaváren. Naplánujte si čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Naši kurýři vám sushi doručí, kam budete chtít.

Stáhněte si naši aplikaci zdarma!