PxPixel

Brno's best brought to you

Popular restaurants

Rozvoz jídla Brno

Gastronomická scéna v Brně neustále kvete a „na Brno dobrý“ už tady dávno neplatí. Brno je městem kaváren, proslulých barů i rozmanitých restaurací. Rozvážíme tak exotické pikniky na Prýgl, netradiční svačiny turistům na Špilberk i rodinné večeře do Žabovřesk. Dáme jídlo je to zkrátka pro každého.

Objevujte nové podniky bez rezervací a vychutnávejte si jídlo tak, jak to máte nejraději. Ať už to znamená užít si slavnostní menu na neobvyklém místě, vychutnat si burger v pohodlí domova, nebo si čas v práci zpříjemnit dezertem.

Nezáleží na tom, jestli jste v centru, nebo na kraji Brna. S námi máte na dosah wok ze sousedství i menu z restaurace na druhé straně města. Vybírejte z více než 400 restaurací ze všech koutů Brna a doručení nechte na nás. Objednávejte snadno a rychle přes web nebo mobilní aplikaci Dáme jídlo.

Dovoz jídla domů, do práce i k vodě

Oběd do kanceláře, zdravá svačina po tréninku i bohatý nedělní brunch. Ať už máte chuť na něco malého ke svačině, nebo plánujete rodinnou večeři, jídlo rádi dovezeme až k vám.

Objednávejte přes web nebo využijte aplikaci Dáme jídlo, ať už jste kdekoliv. Rychle a online. Na cestě z práce, v parku s přáteli nebo v pohodlí domova. Od vašeho oblíbeného jídla vás dělí jen pár kliknutí. O zbytek už se postaráme my.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.