PxPixel

Ostrava's best brought to you

Popular restaurants

Rozvoz jídla Ostrava

Moravská nebo Slezská, Poruba i Hrabová. Rozvážíme po celé Ostravě. Pizzu, asijskou kuchyni, burgery i kebab. Jsme vaší spojkou s více než 200 restauracemi ze všech koutů Ostravy. Ať už máte za sebou dlouhou noc na Stodolní, nebo náročný den v práci, nic vás nepostaví na nohy tak, jako dobré jídlo. A my vám ho dovezeme až ke dveřím.

Poznejte nové podniky bez rezervací a v pohodlí domova. Jíst sushi pod širým nebem, pizzu v posteli, nebo si dát bohatý brunch s přáteli. S námi si jídlo vychutnáte přesně podle svého gusta.

Vybíráme pro vás ty nejlepší restaurace v okolí. Kvalitní servis a dobré jídlo jsou pro nás na prvním místě. Podívejte se, které restaurace mají právě teď otevřeno, a nechte si dovézt, na co máte zrovna chuť.

Jídlo domů, do práce i na oslavu

Rodinný oběd, občerstvení pro přátele nebo romantická večeře ve dvou? Hoďte starosti s vařením za hlavu. Žádné seznamy nákupů, stres v kuchyni nebo hromada špinavého nádobí. Od dokonale stráveného večera ve společnosti dobrého jídla vás dělí jen pár kliknutí.

Jednoduše objednávejte přes web nebo aplikaci Dáme jídlo. Celou objednávku můžete sledovat minutu po minutě a díky tomu přesně víte, kdy budete mít jídlo na stole.


  • ✓ Zadejte adresu.
  • ✓ Vyberte, na co máte chuť.
  • ✓ Zaplaťte objednávku online nebo hotově při předání.
  • ✓ A my už jsme na cestě.