PxPixel

Rozvoz asijského jídla v Ostravě

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Asijská kuchyně Ostrava

Na oba břehy Odry, do Šenova i Poruby. Ostravu dobře známe a doručujeme do všech jejích koutů. Ať už jste zrovna s přáteli u vody, nebo sedíte v práci, naši kurýři vám dovezou, na co máte chuť. Stačí si jen objednat z aktuálně otevřených restaurací a asijské jídlo je na cestě k vám.

Dostali jste chuť na něco dobrého, překvapila vás nečekaná návštěva nebo vás jen honí mlsná? Od skvělého asijského jídla vás dělí jen pár kliknutí. Poctivě připravené jídlo a skvělý servis jsou pro nás na prvním místě. Všechny restaurace vybíráme pečlivě, abychom vám doručili jen to nejlepší z okolí.

Nejchutnější asijské jídlo v Ostravě

Objevujte a ochutnávejte. Závitky. Kari. Maso i tofu s rýží nebo nudlemi, pikantní omáčkou, hromadou bylinek a zeleniny. Známe všechny chutě Asie a rozvážíme je do všech koutů ve městě. Zažijte Thajsko, Čínu, Vietnam i Japonsko v pohodlí domova.

Ať už dáváte přednost tradičním chutím, nebo chcete vyzkoušet něco nového, na Dáme jídlo si přijdete na své. Že si v té záplavě nabídek nemůžete vybrat? Nechte si od nás poradit. V sekci Dáme jídlo + najdete jen ty nejoblíbenější restaurace se skvělým hodnocením a servisem.

Dovoz asijské kuchyně až k vašim dveřím

Pozvali jste přátele na večeři, ale najednou nevíte, jak uspokojit rozmanité chutě veganů, masožravců i vyznavačů raw stravy? Nechte to na nás. Radost z jídla je to, co máme všichni společné. Nezáleží na tom, jestli milujete maso, dáváte přednost rostlinné stravě nebo držíte dietu, s Dáme jídlo vykouzlíte dokonalé menu pro každého.

Vybírejte z rozmanitých kuchyní a ochutnejte jídlo z vyhlášených restaurací i oblíbených bister. Jídla zdravá i vydatná, bezmasá nebo veganská. Objednávejte přes web nebo si stáhněte naší aplikaci, kde můžete objednávku sledovat minutu po minutě a přesně tak vědět, kdy budete mít jídlo na stole.

Download our free app!