PxPixel

Rozvoz asijského jídla v Plzni

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Asijská kuchyně Plzeň

Na Sutnarku i Doubravku, stejně jako na Opalovací louku nebo Valchu. Naši kurýři Plzeň dobře znají. Vychutnejte si oblíbené jídlo v parku s přáteli nebo v pohodlí domova. Asijské jídlo vám dovezeme, kam budete chtít. Do parku, domů nebo do kanceláře. Uprostřed dne i v době večeře.

S Dáme jídlo máte ty nejlepší restaurace v Plzni jako na dlani. Dobré jídlo a skvělý servis jsou pro nás na prvním místě. Všechny restaurace pro vás pečlivě vybíráme, dbáme přitom nejen na dobré jídlo, ale i skvělé hodnocení. Prozkoumejte nabídku právě otevřených restaurací a my vám doručíme to, na co máte chuť.

Nejchutnější asijské jídlo v Plzni

Objevujte a ochutnávejte. Závitky. Kari. Maso i tofu s rýží nebo nudlemi, pikantní omáčkou, hromadou bylinek a zeleniny. Známe všechny chutě Asie a rozvážíme je do všech koutů ve městě. Zažijte Thajsko, Čínu, Vietnam i Japonsko v pohodlí domova.

Ochutnejte s Dáme jídlo všechny kouty Asie. Ať už máte slabost pro sečuánskou kuchyň, nebo tu korejskou, na Dáme jídlo si přijdete na své. Výběr vám usnadní selekce Dáme jídlo +, kde najdete jen ty nejlepší podniky.

Dovoz asijské kuchyně až k vašim dveřím

Vracíte se pozdě z práce a kuchyň je to poslední místo, kde chcete strávit večer? Nechte vaření na nás a dopřejte si chvilku pro sebe. Ať už máte chuť na něco lehkého, speciálního, nebo vás honí mlsná, s Dáme jídlo budete mít večeři na stole rychle a bez starostí.

S Dáme jídlo nemá stereotyp šanci. Vybírejte ze světových kuchyní a ochutnejte jídlo z vyhlášených restaurací i rozmanitých bister. Objednávejte přes web nebo si stáhněte naší aplikaci a skvělá večeře na vás bude čekat u dveří, sotva dorazíte z práce. Bez vaření, nákupu i čekání.

Download our free app!