PxPixel

Rozvoz asijského jídla v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Asijská kuchyně Praha

Do Troji i Řeporyjí, na Zbraslav i pod Petřín. Ať už pořádáte piknik pod širým nebem, nebo jste uprostřed dne dostali chuť na něco dobrého, s námi máte na dosah Asii ze všech koutů Prahy. Jídlo vám doručíme domů, do parku, k vodě i do práce. Zkrátka kamkoliv chcete.

Rozvážíme od rána do noci. Stačí si jen vybrat z právě otevřených restaurací a na co máte chuť. Všechny podniky pro vás navíc pečlivě vybíráme. Dbáme nejen na chuť, ale i špičkové hodnocení a kvalitní suroviny. Můžete tak mít jistotu, že ke dveřím vám doručíme tu nejlepší Asii ve městě.

Nejchutnější asijské jídlo v Praze

Jarní závitky. Nasi Goreng. Pad thai. Ramen. Nudle na tisíc způsobů. Bibimbap i kimči. Asijská kuchyně je bohatá, exotická a rozmanitá. Pořádně ostrá i sladkokyselá. Najděte chuť, která perfektně doladí váš den, a nechte si dovézt asijské jídlo až ke dveřím.

Dáme jídlo vás provede celou Asií. S námi zažijete na talíři Thajsko i Čínu, oblíbený Vietnam i exotický Nepál. Za autentickou chutí už nemusíte letět tisíce kilometrů. Jídlo plné chutí, barev a vůní vám dovezeme až ke dveřím. Vsaďte na restaurace z Dáme jídlo +, najdete tu jen ty nejlepší podniky se spokojenými zákazníky a skvělým hodnocením.

Dovoz asijské kuchyně až k vašim dveřím

Vracíte se pozdě z práce a kuchyň je to poslední místo, kde chcete strávit večer? Nechte vaření na nás a dopřejte si chvilku pro sebe. Ať už máte chuť na něco lehkého, netradičního, nebo vás honí mlsná, s Dáme jídlo budete mít večeři na stole rychle a bez práce.

S Dáme jídlo nemá stereotyp na talíři šanci. Vybírejte ze světových kuchyní a ochutnejte jídlo z vyhlášených restaurací i rozmanitých bister. Objednávejte přes web nebo si stáhněte naší aplikaci a skvělá večeře na vás bude čekat u dveří, sotva dorazíte z práce. Bez vaření, nákupu i čekání.

Download our free app!