PxPixel

Rozvoz baget a sendvičů v Plzni

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz baget a sendvičů v Plzni

Na Božkovský ostrov i plovárnu, stejně jako do Černic či Křimic. Rozvážíme po celé Plzni. Každý den. Ať už přemýšlíte, co si dáte k obědu, nebo si chcete dopřát něco dobrého k večeři, s Dáme jídlo vás od oblíbené bagety nebo sendviče dělí jen pár kliknutí.

Kdo by nemiloval sendviče a bagety? Jsou nápadité a neodolatelné. Pastrami, reuben i club sendvič. Pečivo plněné čerstvým salátem, lahodným dresinkem, roastbeefem nebo sýrem. Ve světě baget a sendvičů se zkrátka fantazii meze nekladou. Vyzkoušejte exotické variace nebo si pochutnejte na vaší oblíbené klasice.

Ať už odpočíváte s přáteli v parku, nebo máte jednu poradu za druhou a potřebujete rychle zahnat chuť, na Dáme jídlo zaručeně najdete svého bagetového favorita. Vybírejte online z těch nejlepších bister a kaváren v okolí. Stačí pár kliknutí a jídlo je na cestě k vám. Objednávejte přes web nebo z mobilní aplikace, vyberte si přesný čas doručení a sledujte přípravu objednávky minutu po minutě.

Vybírejte z rozmanitých kuchyní a ochutnejte jídlo z vyhlášených restaurací i oblíbených bister. Jídla zdravá i vydatná, bezmasá nebo veganská. Objednávejte přes web nebo si stáhněte naší aplikaci, kde můžete objednávku sledovat minutu po minutě a přesně tak vědět, kdy budete mít jídlo na stole.

Download our free app!