PxPixel

Rozvoz burgerů v Olomouci

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz burgerů v Olomouci

Na Šmeralky i do Švehlovky, stejně jako z Nového Světa na Svatý kopeček. Rozvážíme po celé Olomouci. Od rána až do večera. Ať už máte chuť na něco dobrého, nebo potřebujete doplnit energii mezi přednáškami, vybírejte na Dáme jídlo z právě otevřených restaurací. Stačí pár kliknutí a burger už je na cestě k vám.

Sváteční oběd, večeře s přáteli i odměna za dobré výsledky. Dopřejte si to nejlepší z okolí. Pestré menu, vynikající chuť a skvělý servis jsou pro nás na prvním místě. Restaurace pečlivě vybíráme a vy tak můžete mít jistotu, že dostanete ten nejlepší burger z okolí.

Nejlepší burger v Olomouci

Burger. To je skvěle propečené maso ve vláčné housce a se spoustou chutí. Pro pořádný burger už nemusíte na návštěvu do Ameriky. S masem i vegetariánské, cheeseburger i bacon-cheddar, dvojitý i klasický. Na Dáme jídlo najdete všechny burgery z okolí.

Už ho vidíte před sebou na talíři? Nechte si z Dáme jídlo dovézt burger připravený přesně tak, jak ho máte nejraději. Fenomenálně dobrý a na míru vaším chutím. Pálivý, sýrový, pořádně nebo středně propečený. S hranolky, kolou i salátem coleslaw jako přílohou.

TOP burger restaurace na jednom místě

Vracíte se pozdě z práce a kuchyň je to poslední místo, kde chcete strávit večer? Nechte vaření na nás a dopřejte si chvilku pro sebe. Ať už máte chuť na něco lehkého, speciálního, nebo vás honí mlsná, s Dáme jídlo budete mít večeři na stole rychle a bez starostí.

Burger pohodlně objednáte přes web i z mobilní aplikace. Najdete tu vyhlášené restaurace, rodinná bistra i nové kavárny. Naplánujte si přesný čas doručení, sledujte stav objednávky a vychutnejte si dokonalé jídlo.

Download our free app!