PxPixel

Rozvoz burgerů v Ostravě

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz burgerů Ostrava

Do Vítkovic nebo Hoškovic, zrovna tak jako na Moravskou nebo Slezskou. Rozvážíme po celé Ostravě. Každý den. Dopolední brunch, oběd, svačinu i večeři. Stačí si jen objednat z aktuálně otevřených restaurací a burger už je na cestě k vám.

Chcete ochutnat to nejlepší z Ostravy? S Dáme jídlo máte všechny restaurace jako na dlani. Ať už vás doma překvapila prázdná lednice, nebo nečekaná návštěva, u nás si vyberete, na co máte chuť. Naši kurýři doručí jídlo až k vám.

Nejlepší burger v Ostravě

Burger. To je skvěle propečené maso ve vláčné housce a se spoustou chutí. Pro pořádný burger už nemusíte na návštěvu do Ameriky. S masem i vegetariánské, cheeseburger i bacon-cheddar, dvojitý i klasický. Na Dáme jídlo najdete všechny burgery z okolí.

Máte chuť burgeru už na jazyku? Ať už nedáte dopustit na americkou klasiku se sýrem a slaninou, nebo rádi zkoušíte neotřelé kombinace, na Dáme jídlo najdete to pravé hamburgerové. Nechte si dovézt burger připravený přesně tak, jak ho máte nejraději. S hranolky, kolou i coleslawem jako přílohou.

TOP burger restaurace na jednom místě

Náročný den v práci, prázdná lednice nebo nečekaná návštěva? Nechte jídlo na nás. Postaráme se o hostinu pro více lidí i romantickou večeři ve dvou. Prohlédněte si výběr aktuálně otevřených restaurací a vyberte menu, které perfektně doplní váš den. U nás si na své přijdou vegetariáni, příznivci raw stravy i milovníci masa.

Kvalita surovin a vyladěná chuť jsou pro nás na prvním místě. Objednávejte přes web nebo mobilní aplikaci z vyhlášených restaurací, rodinných bister i známých kaváren. Naplánujte si čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Naši kurýři vám burger doručí, kam budete chtít.

Download our free app!