PxPixel

Rozvoz burgerů v Plzni

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz burgerů Plzeň

Na Sutnarku i Doubravku, stejně jako na Opalovací louku nebo Valchu. Naši kurýři Plzeň dobře znají. Vychutnejte si oblíbené jídlo v parku s přáteli nebo v pohodlí domova. Burger vám dovezeme, kam budete chtít. Do parku, domů nebo do kanceláře. Uprostřed dne i v době večeře.

Hledáte nejlepší restaurace v Plzni? S Dáme jídlo je máte všechny jako na dlani. Každé nové bistro i známé podniky pro vás pečlivě vybíráme. Záleží nám nejen na kvalitě jídla, ale i na dobrém hodnocení. Můžete tak mít jistotu, že ke dveřím vám doručíme jen to nejlepší z okolí.

Nejlepší burger v Plzni

Burger. To je skvěle propečené maso ve vláčné housce a se spoustou chutí. Pro pořádný burger už nemusíte na návštěvu do Ameriky. S masem i vegetariánské, cheeseburger i bacon-cheddar, dvojitý i klasický. Na Dáme jídlo najdete všechny burgery z okolí.

Máte chuť burgeru už na jazyku? Ať už nedáte dopustit na americkou klasiku se sýrem a slaninou, nebo rádi zkoušíte neotřelé kombinace, na Dáme jídlo najdete to pravé hamburgerové. Nechte si dovézt burger připravený přesně tak, jak ho máte nejraději. S hranolky, kolou i coleslawem jako přílohou.

TOP burger restaurace na jednom místě

Náročný den v práci, prázdná lednice nebo nečekaná návštěva? Nechte jídlo na nás. Postaráme se o hostinu pro více lidí i romantickou večeři ve dvou. Prohlédněte si výběr aktuálně otevřených restaurací a vyberte menu, které perfektně doplní váš den. U nás si na své přijdou vegetariáni, příznivci raw stravy i milovníci masa.

Připravit vydatnou hostinu i neotřelou všední večeři nikdy nebylo jednodušší. Postaráme se o rodinnou oslavu i romantickou večeři ve dvou. Přivezeme vám speciality s nádechem exotiky i poctivou klasiku z těch nejlepších restaurací.

Download our free app!