PxPixel

Rozvoz burgerů v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz burger Praha

Na Kampu, stejně jako na Ladronku, Palmovku nebo Podbabu. Dopřejte si burger s přáteli pod širým nebem i v pohodlí domova. Rozvážíme po celé Praze, během dne i pozdě večer. S Dáme jídlo máte na dosah ten nejlepší burger ve městě. Stačí si jen vybrat z aktuálně otevřených restaurací. Ať už máte chuť na denní menu, nebo specialitu podniku, stačí pár kliků a jídlo je na cestě k vám.

Rozvážíme od rána do noci. Stačí si jen vybrat z právě otevřených restaurací na co máte chuť. Všechny podniky pro vás navíc pečlivě vybíráme. Dbáme nejen na chuť, ale i špičkové hodnocení a kvalitní suroviny. Můžete tak mít jistotu, že ke dveřím vám doručíme ten nejlepší burger široko daleko.

Nejlepší burger v Praze

Burger. To není jen maso v housce, ale nekonečné možnosti chutí. S chilli papričkami, čedarem, karamelizovanou cibulkou i slaninou. Burger zkrátka uspokojí všechny vaše chutě. Ať už si chcete dá něco dobrého k obědu s kolegy, nebo na něj máte jednoduše chuť.

Už ho vidíte před sebou na talíři? Nechte si z Dáme jídlo dovézt burger připravený přesně tak, jak ho máte nejraději. Fenomenálně dobrý a na míru vašim chutím. Pálivý, sýrový, pořádně nebo středně propečený. S hranolky, kolou i salátem coleslaw jako přílohou.

TOP burger restaurace na jednom místě

Náročný den v práci, prázdná lednice nebo nečekaná návštěva? Nechte jídlo na nás. Postaráme se o hostinu pro více lidí i romantickou večeři ve dvou. Prohlédněte si výběr aktuálně otevřených restaurací a vyberte menu, které perfektně doplní váš den. U nás si na své přijdou vegetariáni, příznivci raw stravy i milovníci masa.

S Dáme jídlo nemá stereotyp na talíři šanci. Vybírejte ze světových kuchyní a ochutnejte jídlo z vyhlášených restaurací i rozmanitých bister. Objednávejte přes web nebo si stáhněte naší aplikaci a skvělá večeře na vás bude čekat u dveří, sotva dorazíte z práce. Bez vaření, nákupu i čekání.

Download our free app!