PxPixel

Rozvoz českého jídla v Brně

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Česká kuchyně Brno

Do Denisových sadů i na Špilberk. Do Komína, stejně jako Medlánek. Českou kuchyni rozvážíme po celém Brně. Ať už jste zrovna na večírku s přáteli, nebo v pohodlí domova, na Dáme jídlo vždy najdete, na co máte chuť. Vybírejte z nově otevřených restaurací i gastronomických stálic. Objevujte, ochutnávejte a dopřejte si české jídlo kdekoli chcete.

Postaráme se o rodinnou oslavu, večeři s přáteli i pracovní oběd. Hoďte vaření za hlavu a nechte si dovézt to nejlepší jídlo až k vám. A protože na vaší spokojenosti nám záleží, pečlivě pro vás vybíráme každou restauraci. Bez výjimek.

Tradiční i moderní česká kuchyně

Guláš. Řízek s bramborovým salátem. Vepřo knedlo. Šunkofleky. Tatarák. Kuře na paprice. Česká jídla jsou naše rodinné stříbro. Vydatná, poctivě uvařená a rozhodně ne nudná. Ať už máte rádi tradiční českou kuchyni, nebo vás baví moderní obměny české klasiky, na Dáme jídlo najdete obojí.

Pochutnejte si jako u babičky a nechte si od Dáme jídlo přivézt českou klasiku se vším všudy. Vývar s játrovými knedlíčky, guláš se šesti i ovocný koláč s drobenkou na závěr. A když na to přijde, můžeme vám dovézt točené pivo, i pravou malinovou limonádu.

Rozvážíme českou kuchyni až k vám domů

Dali byste teď cokoli za něco dobrého k snědku, ale vaše lednice zeje prázdnotou? Neodbývejte se zbytky. Dopřejte si to, co máte rádi. S Dáme jídlo máte na dosah vynikající menu i malé chuťovky z těch nejlepších restaurací z okolí. Objevujte nové chutě na pár kliknutí, udělejte si doma pohodlí a nechte si jídlo doručit až k vám.

Vybírejte z rozmanitých kuchyní a ochutnejte jídlo z vyhlášených restaurací i oblíbených bister. Jídla zdravá i vydatná, bezmasá nebo veganská. Objednávejte přes web nebo si stáhněte naší aplikaci, kde můžete objednávku sledovat minutu po minutě a přesně tak vědět, kdy budete mít jídlo na stole.

Download our free app!