PxPixel

Rozvoz českého jídla v Hradci Králové

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Česká kuchyně Hradec Králové

Do Plotiště i Třebeše, stejně jako k Orlici nebo Bílé věži. Rozvážíme po celém Hradci. S Dáme jídlo si vyberete, na co máte chuť, ať už jste kdekoliv. Oblíbené české jídlo vám dovezeme do parku, domů i do kanceláře. Uprostřed dne i v době večeře.

Jednodušší cestu k nejlepším restauracím v Hradci nenajdete. Stačí si jen vybrat z nabídky právě otevřených podniků a najít, na co máte chuť. Pár kliknutí a české jídlo už je na cestě k vám. Ať už spěcháte, nebo plánujete příjemný večer, na Dáme jídlo si můžete vybrat doručení ihned nebo v konkrétní čas.

Tradiční i moderní česká kuchyně

Guláš. Řízek s bramborovým salátem. Vepřo knedlo. Šunkofleky. Tatarák. Kuře na paprice. Česká jídla jsou naše rodinné stříbro. Vydatná, poctivě uvařená a rozhodně ne nudná. Ať už máte rádi tradiční českou kuchyni, nebo vás baví moderní obměny české klasiky, na Dáme jídlo najdete obojí.

Pochutnejte si jako u maminky a nechte si od Dáme jídlo přivézt českou klasiku se vším všudy. Vývar s domácími nudlemi, sekaná s kaší i okurkový salát na závěr. A když na to přijde, dovezeme vám malinovou limonádu i poctivé točené pivo.

Rozvážíme české jídlo až k vám domů

Čekáte hosty, na kterých vám záleží? Dobré jídlo to řekne za vás. Zajímavý předkrm, lahodná polévka, hlavní jídlo a duo lákavých dezertů jako sladká tečka na konec. V kuchyni nad takovým menu strávíte věčnost, na Dáme jídlo sotva pár minut. Vyberte si přesný čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Bez vaření, nákupu i stání u plotny.

Připravit vydatnou hostinu i neotřelou všední večeři nikdy nebylo jednodušší. Postaráme se o rodinnou oslavu i romantickou večeři ve dvou. Přivezeme vám speciality s nádechem exotiky i poctivou klasiku z těch nejlepších restaurací.

Download our free app!