PxPixel

Rozvoz českého jídla v Liberci

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Česká kuchyně Liberec

Do Kunratic i Ruprechtic, stejně jako do okolí Ještědu nebo Jeřábu. Rozvážíme po celém Liberci. Ať už sedíte v práci, nebo v pohodlí domova, české jídlo vám dovezeme, kam budete chtít. Do parku, domů nebo do kanceláře. V době oběda i na sklonku dne.

Jednodušší cestu k restauracím a bistrům v Liberci nenajdete. Stačí si vybrat z právě otevřených restaurací, na co máte chuť. Všechny podniky pro vás navíc pečlivě vybíráme. A protože vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, dbáme nejen na chuť, ale i na dobré hodnocení. Můžete tak mít jistotu, že vám doručíme jen to nejlepší z okolí.

Tradiční i moderní česká kuchyně

Španělský ptáček. Koprovka. Pečené kuře. Rajská. Tatarák i bramborák. To jsou poklady české kuchyně. Vydatné a poctivé. Ať už máte rádi českou klasiku, nebo vás baví moderní obměny české klasiky, na Dáme jídlo najdete českou kuchyni ve všech jejích podobách.

Pochutnejte si jako u maminky a nechte si od Dáme jídlo přivézt českou klasiku se vším všudy. Vývar s domácími nudlemi, sekaná s kaší i okurkový salát na závěr. A když na to přijde, dovezeme vám malinovou limonádu i poctivé točené pivo.

Rozvážíme české jídlo až k vám domů

Náročný den v práci, prázdná lednice nebo nečekaná návštěva? Nechte jídlo na nás. Postaráme se o hostinu pro více lidí i romantickou večeři ve dvou. Prohlédněte si výběr aktuálně otevřených restaurací a vyberte menu, které perfektně doplní váš den. U nás si na své přijdou vegetariáni, příznivci raw stravy i milovníci masa.

Připravit vydatnou hostinu i neotřelou všední večeři nikdy nebylo jednodušší. Postaráme se o rodinnou oslavu i romantickou večeři ve dvou. Přivezeme vám speciality s nádechem exotiky i poctivou klasiku z těch nejlepších restaurací.

Download our free app!