PxPixel

Rozvoz českého jídla v Olomouci

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Česká kuchyně Olomouc

Do Bezručových sadů, po okolí Hané nebo Lazce. Rozvážíme po celé Olomouci. Uprostřed dne i v době večeře. Vyberte si na Dáme jídlo z právě otevřených restaurací a nejlepší české jídlo z okolí je na cestě k vám.

Pohodlnější cestu k vyhlášeným i nově otevřeným restauracím v Olomouci nenajdete. S Dáme jídlo si dopřejete vynikající české jídlo na pár kliknutí. Ať už sedíte u učení, slavíte s přáteli, nebo odpočíváte v pohodlí domova.

Tradiční i moderní česká kuchyně

Španělský ptáček. Koprovka. Pečené kuře. Rajská. Tatarák i bramborák. To jsou poklady české kuchyně. Vydatné a poctivé. Ať už máte rádi českou klasiku, nebo vás baví moderní obměny české klasiky, na Dáme jídlo najdete českou kuchyni ve všech jejích podobách.

Pochutnejte si na české klasice s Dáme jídlo a objednejte si oběd jako od babičky. Vývar s játrovými knedlíčky, guláš se šesti i ovocný koláč s drobenkou na závěr. A když na to přijde, můžeme vám dovézt točené pivo i pravou malinovou limonádu.

Rozvážíme českou kuchyni až k vám domů

Vracíte se pozdě z práce a kuchyň je to poslední místo, kde chcete strávit večer? Nechte vaření na nás a dopřejte si chvilku pro sebe. Ať už máte chuť na něco lehkého, speciálního, nebo vás honí mlsná, s Dáme jídlo budete mít večeři na stole rychle a bez starostí.

S Dáme jídlo nemá stereotyp šanci. Vybírejte ze světových kuchyní a ochutnejte jídlo z vyhlášených restaurací i rozmanitých bister. Objednávejte přes web nebo si stáhněte naší aplikaci a skvělá večeře na vás bude čekat u dveří, sotva dorazíte z práce. Bez vaření, nákupu i čekání.

Download our free app!