PxPixel

Rozvoz českého jídla v Pardubicích

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Česká kuchyně Pardubice

Do Drozdic i Rosic, na Slovany nebo Polabiny. Rozvážíme po celých Pardubicích. V době oběda i na sklonku večera. Vychutnejte si oblíbené české jídlo, kde budete chtít. V parku s přáteli, stejně jako v pohodlí domova. Stačí si jen vybrat z právě otevřených restaurací a jídlo dovezeme až k vám.

Jednodušší cestu k restauracím v Pardubicích nenajdete. S Dáme jídlo vás od českého jídla z vyhlášených podniků i nových bister dělí jen pár kliknutí. Ať už spěcháte, nebo plánujete příjemný večer, na Dáme jídlo si můžete vybrat doručení ihned nebo v konkrétní čas.

Tradiční i moderní česká kuchyně

Guláš. Řízek s bramborovým salátem. Vepřo knedlo. Šunkofleky. Tatarák. Kuře na paprice. Česká jídla jsou naše rodinné stříbro. Vydatná, poctivě uvařená a rozhodně ne nudná. Ať už máte rádi tradiční českou kuchyni, nebo vás baví moderní obměny české klasiky, na Dáme jídlo najdete obojí.

Pochutnejte si jako u maminky a nechte si od Dáme jídlo přivézt českou klasiku se vším všudy. Vývar s domácími nudlemi, sekaná s kaší i okurkový salát na závěr. A když na to přijde, dovezeme vám malinovou limonádu i poctivé točené pivo.

Rozvážíme české jídlo až k vám domů

Vracíte se pozdě z práce a kuchyň je to poslední místo, kde chcete strávit večer? Nechte vaření na nás a dopřejte si chvilku pro sebe. Ať už máte chuť na něco lehkého, speciálního, nebo vás honí mlsná, s Dáme jídlo budete mít večeři na stole rychle a bez starostí.

Připravit vydatnou hostinu i neotřelou všední večeři nikdy nebylo jednodušší. Postaráme se o rodinnou oslavu i romantickou večeři ve dvou. Přivezeme vám speciality s nádechem exotiky i poctivou klasiku z těch nejlepších restaurací.

Download our free app!