PxPixel

Rozvoz českého jídla v Plzni

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Česká kuchyně Plzeň

Na Sutnarku i Doubravku, stejně jako na Opalovací louku nebo Valchu. Naši kurýři Plzeň dobře znají. Vychutnejte si oblíbené jídlo v parku s přáteli nebo v pohodlí domova. České jídlo vám dovezeme, kam budete chtít. Do parku, domů nebo do kanceláře. Uprostřed dne i v době večeře.

Jednodušší cestu k nejlepším restauracím v Plzni nenajdete. Všechny podniky pro vás totiž pečlivě vybíráme. Dbáme přitom nejen na skvělou chuť, ale i dobré hodnocení. Z nabídky právě otevřených restaurací vám doručíme to, na co máte zrovna chuť.

Tradiční i moderní česká kuchyně

Španělský ptáček. Koprovka. Pečené kuře. Rajská. Tatarák i bramborák. To jsou poklady české kuchyně. Vydatné a poctivé. Ať už máte rádi českou klasiku, nebo vás baví moderní obměny české klasiky, na Dáme jídlo najdete českou kuchyni ve všech jejích podobách.

Pochutnejte si jako u babičky a nechte si od Dáme jídlo přivézt českou klasiku se vším všudy. Vývar s játrovými knedlíčky, guláš se šesti i ovocný koláč s drobenkou na závěr. A když na to přijde, můžeme vám dovézt točené pivo, i pravou malinovou limonádu.

Rozvážíme české jídlo až k vám domů

Pozvali jste přátele na večeři, ale najednou nevíte, jak uspokojit rozmanité chutě veganů, masožravců i vyznavačů raw stravy? Nechte to na nás. Radost z jídla je to, co máme všichni společné. Nezáleží na tom, jestli milujete maso, dáváte přednost rostlinné stravě nebo držíte dietu, s Dáme jídlo vykouzlíte dokonalé menu pro každého.

Připravit vydatnou hostinu i neotřelou všední večeři nikdy nebylo jednodušší. Postaráme se o rodinnou oslavu i romantickou večeři ve dvou. Přivezeme vám speciality s nádechem exotiky i poctivou klasiku z těch nejlepších restaurací.

Download our free app!