PxPixel

Rozvoz českého jídla v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Česká kuchyně Praha

Pod Petřín, stejně jako do Modřan, Holešovic nebo Dejvic. Do centra i na sídliště. Českou kuchyni rozvážíme po celé Praze. Dejte sbohem dojíždění přes celé město, rezervacím i omezenému výběru restaurací v okolí. Dáme jídlo vám otevře dveře do všech podniků v okolí.

Postaráme se o rodinnou oslavu, večeři s přáteli i pracovní oběd. Hoďte vaření za hlavu a nechte si dovézt to nejlepší jídlo až k vám. A protože na vaší spokojenosti nám záleží, pečlivě pro vás vybíráme každou restauraci. Bez výjimek.

Tradiční i moderní česká kuchyně

Pečená kachna. Svíčková. Znojemská. Výpečky. Sekaná i bramboráky. Čočka nakyselo. I ovocné knedlíky. Česká jídla jsou naše rodinné stříbro. Poctivá a s láskou připravená. Ať už máte rádi tradiční českou kuchyni, nebo vás baví moderní obměny české klasiky, na Dáme jídlo najdete obojí.

Pochutnejte si na české klasice s Dáme jídlo a objednejte si oběd jako od babičky. Vývar s játrovými knedlíčky, guláše se šesti i ovocný koláč s drobenkou na závěr. A když na to přijde, můžeme vám dovézt točené pivo i pravou malinovou limonádu.

Rozvážíme českou kuchyni až k vám domů

Dali byste teď cokoli za něco dobrého k snědku, ale vaše lednice zeje prázdnotou? Neodbývejte se zbytky. Dopřejte si to, co máte rádi. S Dáme jídlo máte na dosah vynikající menu i malé chuťovky z těch nejlepších restaurací v okolí. Objevujte nové chutě na pár kliknutí, udělejte si doma pohodlí a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Připravit vydatnou hostinu i neotřelou všední večeři nikdy nebylo jednodušší. Postaráme se o rodinnou oslavu i romantickou večeři ve dvou. Přivezeme vám speciality s nádechem exotiky i poctivou klasiku z těch nejlepších restaurací.

Download our free app!