PxPixel

Rozvoz českého jídla v Ústí nad Labem

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Česká kuchyně Ústí nad Labem

Do Olešnice i Předlice, na Severní Terasu nebo k labskému břehu. Rozvážíme po celém Ústí. Ať už jste na cestě z práce, nebo odpočíváte s přáteli u vody, české jídlo vám dovezeme, kam budete chtít. Do parku, domů nebo do kanceláře. V době oběda i pozdě večer.

Postaráme se o nevšední večeři, rychlý oběd s kolegy i sladký dezert. Nechte si dovézt to nejlepší české jídlo až k vám. A protože na vaší spokojenosti nám záleží, každou restauraci pro vás pečlivě vybíráme. Bez výjimek.

Tradiční i moderní česká kuchyně

Pečená kachna. Svíčková. Znojemská. Výpečky. Sekaná i bramboráky. Čočka nakyselo. I ovocné knedlíky. Česká jídla jsou naše rodinné stříbro. Poctivá a s láskou připravená. Ať už máte rádi tradiční českou kuchyni, nebo vás baví moderní obměny české klasiky, na Dáme jídlo najdete obojí.

Pochutnejte si jako u maminky a nechte si od Dáme jídlo přivézt českou klasiku se vším všudy. Vývar s domácími nudlemi, sekaná s kaší i okurkový salát na závěr. A když na to přijde, dovezeme vám malinovou limonádu i poctivé točené pivo.

Rozvážíme české jídlo až k vám domů

Pozvali jste přátele na večeři, ale najednou nevíte, jak uspokojit rozmanité chutě veganů, masožravců i vyznavačů raw stravy? Nechte to na nás. Radost z jídla je to, co máme všichni společné. Nezáleží na tom, jestli milujete maso, dáváte přednost rostlinné stravě nebo držíte dietu, s Dáme jídlo vykouzlíte dokonalé menu pro každého.

Připravit vydatnou hostinu i neotřelou všední večeři nikdy nebylo jednodušší. Postaráme se o rodinnou oslavu i romantickou večeři ve dvou. Přivezeme vám speciality s nádechem exotiky i poctivou klasiku z těch nejlepších restaurací.

Download our free app!