PxPixel

Rozvoz fast food v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Nejlepší fast food v Praze

Na Kampu, stejně jako na Ladronku, Palmovku nebo Podbabu. Dopřejte si JÍDLO s přáteli pod širým nebem i doma v bačkorách. Rozvážíme po celé Praze, pozdě k ránu i na sklonku dne. S Dáme jídlo máte na dosah ten nejlepší fast food ve městě. Stačí si jen vybrat z aktuálně otevřených restaurací. Ať už máte chuť na denní menu, nebo specialitu podniku, stačí pár kliků a jídlo je na cestě k vám.

Přepadla vás chuť na fast food? Hamburger, hranolky, smažák nebo pořádný hot dog? Na Dáme jídlo najdete všechny tyhle hříšné dobroty na jednom místě. Rozvážíme uprostřed dne i pozdě k ránu. A nezáleží na tom, jestli jste na party v přáteli nebo doma na gauči. Dopřejte si to, na co máte chuť. Kdykoliv a kdekoliv.

Máte chuť na oblíbené rychlé občerstvení, ale nechce se vám trmácet přes celé město? Na Dáme jídlo vás od něj dělí jen pár kliknutí. Stačí si vybrat z právě otevřených restaurací a jídlo je na cestě. Objednávejte online přes web nebo z mobilní aplikace. Nakombinujte si omáčky i přílohy přesně tak, jak je máte rádi, nebo si nechte dovézt rovnou celé menu.

Pozvali jste přátele na večeři, ale najednou nevíte, jak uspokojit rozmanité chutě veganů, masožravců i vyznavačů raw stravy? Nechte to na nás. Radost z jídla je to, co máme všichni společné. Nezáleží na tom, jestli milujete maso, dáváte přednost rostlinné stravě nebo držíte dietu, s Dáme jídlo vykouzlíte dokonalé menu pro každého.

Download our free app!