PxPixel

Rozvoz indického jídla v Brně

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Indická kuchyně Brno

Do Denisových sadů i na Špilberk. Do Komína, stejně jako Medlánek. Indické jídlo rozvážíme po celém Brně. Ať už jste zrovna na večírku s přáteli, nebo v pohodlí domova, na Dáme jídlo vždy najdete, na co máte chuť. Vybírejte z nově otevřených restaurací i gastronomických stálic. Objevujte, ochutnávejte a dopřejte si indickou kuchyni kdekoli chcete.

Postaráme se o romantickou večeři, nedělní oběd i pauzu v práci. Hoďte vaření za hlavu a nechte si dovézt to nejlepší jídlo až k vám. A protože vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, každou restauraci pro vás pečlivě vybíráme. Bez výjimek.

Nejlepší Tikka Masala, Madras nebo Dhal v jedné aplikaci

Dostali jste chuť na kari, butter chicken nebo dhal? Na Dáme jídlo najdete všechny chutě Indie. Pěkně ostré i jemné. S naanem nebo rýží. Za tradiční indickou kuchyní už nemusíte letět přes půl světa. Dáme jídlo Indii na talíři přiveze až k vám.

Indická kuchyně je rozmanitá a bohatá. S Dáme jídlo můžete objevit všechny její podoby na pár kliknutí. Ať už máte nejraději vegetariánské kari, nebo tandoori, na Dáme jídlo si přijdete na své. Výběr vám usnadní selekce Dáme jídlo +, kde najdete jen ty nejlepší podniky.

Rozvážíme indickou kuchyni až k vám domů

Připravit vydatnou hostinu i neotřelou všední večeři nikdy nebylo jednodušší. Postaráme se o rodinnou oslavu i romantickou večeři ve dvou. Přivezeme vám speciality s nádechem exotiky i poctivou klasiku z těch nejlepších restaurací.

Kvalita surovin a vyladěná chuť jsou pro nás na prvním místě. Objednávejte přes web nebo mobilní aplikaci z vyhlášených restaurací, rodinných bister i známých kaváren. Naplánujte si čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Naši kurýři vám indické jídlo doručí, kam budete chtít.

Download our free app!