PxPixel

Rozvoz indického jídla v Ostravě

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Indická kuchyně Ostrava

Do Vítkovic nebo Hoškovic, zrovna tak jako na Moravskou nebo Slezskou. Rozvážíme po celé Ostravě. Každý den. Dopolední brunch, oběd, svačinu i večeři. Stačí si jen objednat z aktuálně otevřených restaurací a indické jídlo už je na cestě k vám.

Chcete ochutnat to nejlepší z Ostravy? S Dáme jídlo máte všechny restaurace jako na dlani. Ať už vás doma překvapila prázdná lednice, nebo nečekaná návštěva, u nás si vyberete, na co máte chuť. Naši kurýři doručí jídlo až k vám.

Nejlepší Tikka Masala, Vindaloo nebo Dhal v jedné aplikaci

Je libo ostré vindaloo, zeleninové kari, čočkový dhal nebo vyzkoušíte kořeněné biryani? Indická kuchyně je rozmanitá, exotická a nikdy nenudí. Najděte chuť, která perfektně doplní váš den, a nechte si dovézt indické jídlo.

Za autentickým tandoori už nemusíte letět přes celou Evropu. Dáme jídlo doveze pravou chuť Indie až k vám. Vsaďte na restaurace z Dáme jídlo +, kde najdete jen ty nejlepší podniky se spokojenými zákazníky a skvělým hodnocením.

Rozvážíme indickou kuchyni až k vám domů

Náročný den v práci, prázdná lednice nebo nečekaná návštěva? Nechte jídlo na nás. Postaráme se o hostinu pro více lidí i romantickou večeři ve dvou. Prohlédněte si výběr aktuálně otevřených restaurací a vyberte menu, které perfektně doplní váš den. U nás si na své přijdou vegetariáni, příznivci raw stravy i milovníci masa.

Kvalita surovin a vyladěná chuť jsou pro nás na prvním místě. Objednávejte přes web nebo mobilní aplikaci z vyhlášených restaurací, rodinných bister i známých kaváren. Naplánujte si čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Naši kurýři vám indické jídlo doručí, kam budete chtít.

Download our free app!