PxPixel

Rozvoz indického jídla v Plzni

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Indická kuchyně Plzeň

Do Litic i Malesic, do Bukovce nebo Bolevce. Rozvážíme po celé Plzni. V pravé poledne i pozdě večer. Na Dáme jídlo si jen stačí vybrat z aktuálně otevřených restaurací. Ať už máte chuť na něco dobrého, nebo potřebujete doplnit energii mezi přednáškami, stačí pár kliků a indické jídlo je na cestě k vám.

Hledáte nejlepší restaurace v Plzni? S Dáme jídlo je máte všechny jako na dlani. Každé nové bistro i známé podniky pro vás pečlivě vybíráme. Záleží nám nejen na kvalitě jídla, ale i na dobrém hodnocení. Můžete tak mít jistotu, že ke dveřím vám doručíme jen to nejlepší z okolí.

Nejlepší Tikka Masala, Madras nebo Dhal v jedné aplikaci

Je libo ostré vindaloo, tikka masala, čočkový dhal nebo vyzkoušíte kořeněné biryani? Indická kuchyně je rozmanitá, exotická a nikdy nenudí. Najděte chuť, která perfektně doplní váš den, a nechte si dovézt indické jídlo.

Indická kuchyně je rozmanitá a bohatá. S Dáme jídlo můžete objevit všechny její podoby na pár kliknutí. Ať už máte nejraději vegetariánské kari, nebo tandoori, na Dáme jídlo si přijdete na své. Výběr vám usnadní selekce Dáme jídlo +, kde najdete jen ty nejlepší podniky.

Rozvážíme indickou kuchyni až k vám domů

Čekáte hosty, na kterých vám záleží? Dobré jídlo to řekne za vás. Zajímavý předkrm, lahodná polévka, hlavní jídlo a duo lákavých dezertů jako sladká tečka na konec. V kuchyni nad takovým menu strávíte věčnost, na Dáme jídlo sotva pár minut. Vyberte si přesný čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Bez vaření, nákupu i stání u plotny.

Indické jídlo pohodlně objednáte přes web i z mobilní aplikace. Najdete tu vyhlášené restaurace, rodinná bistra i nové kavárny. Naplánujte si přesný čas doručení, sledujte stav objednávky a vychutnejte si dokonalé jídlo.

Download our free app!