PxPixel

Rozvoz indického jídla v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Indická kuchyně Praha

Do Troji i Řeporyjí, na Zbraslav i pod Petřín. Ať už pořádáte piknik pod širým nebem, nebo vás uprostřed dne přepadla chuť na něco dobrého, s námi máte na dosah indickou kuchyni ze všech koutů Prahy. Jídlo vám doručíme domů, do parku, k vodě i do práce. Zkrátka kamkoliv chcete.

Postaráme se o rodinnou oslavu, večeři s přáteli i pracovní oběd. Hoďte vaření za hlavu a nechte si dovézt to nejlepší jídlo až k vám. A protože na vaší spokojenosti nám záleží, pečlivě pro vás vybíráme každou restauraci. Bez výjimek a kompromisů.

Nejlepší Tikka Masala, Kari nebo Dhal v jedné aplikaci

Kari. Vindaloo. Tikka Masala. Dhal. Spousta chilli, koření a exploze chutí. Indická kuchyně je pestrá, exotická a voňavá. Najděte chuť, která perfektně doladí váš den a nechte si dovézt indické jídlo až ke dveřím.

Za autentickým kari už nemusíte letět tisíce kilometrů. Dáme jídlo vám doveze pravou chuť Indie až k vám. Stačí jen pár kliknutí a my už jsme na cestě. Točí se vám ze všech těch nabídek hlava? Vsaďte na restaurace z Dáme jídlo +, najdete tu jen ty nejlepší podniky se spokojenými zákazníky a skvělým hodnocením.

Rozvážíme indickou kuchyni až k vám domů

Pozvali jste přátele na večeři, ale najednou nevíte, jak uspokojit rozmanité chutě veganů, masožravců i vyznavačů raw stravy? Nechte to na nás. Radost z jídla je to, co máme všichni společné. Nezáleží na tom, jestli milujete maso, dáváte přednost rostlinné stravě nebo držíte dietu, s Dáme jídlo vykouzlíte dokonalé menu pro každého.

Kvalita surovin a vyladěná chuť jsou pro nás na prvním místě. Objednávejte přes web nebo mobilní aplikaci z vyhlášených restaurací, rodinných bister i známých kaváren. Naplánujte si čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Naši kurýři indické jídlo doručí až k vám

Download our free app!