PxPixel

Rozvoz kebab v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz kebab Praha

Do Troji i Řeporyjí, na Zbraslav i pod Petřín. Ať už pořádáte piknik pod širým nebem, nebo jste uprostřed dne dostali chuť na něco dobrého, s námi máte na dosah kebab ze všech koutů Prahy. Jídlo vám doručíme domů, do parku, k vodě i do práce. Zkrátka kamkoliv chcete.

Rychlý oběd, slavnostní večeře i odměna za dobře odvedenou práci. Dopřejte si to nejlepší na pár kliků. Kvalita surovin, vynikající chuť a skvělý servis jsou pro nás na prvním místě – proto restaurace pečlivě vybíráme. Bez výjimky. S Dáme jídlo máte jistotu, že dostanete nejlepší kebab z okolí.

Nejlepší kebab v Praze

Kebab. Turecká specialita a symbol rychlého občerstvení. Šťavnaté grilované maso, falafel nebo tofu. Spousta zeleniny. Různé druhy omáček. Sýr. A to vše dokonale poskládané v pita chlebu nebo chlebové placce.

Kebab někdy bývá to první, na co myslíme po dlouhé noci i v době večeře, když jsme v jednom kole. Na Dáme jídlo najdete döner i dürüm kebab. Jak klasický, tak vegetariánský. S cibulí nebo bez. S omáčkou bylinkovou, česnekovou, pálivou i kari. Na talíři s hranolky nebo rýži. Přivezeme vám ho zkrátka připravený tak, jak ho máte nejraději.

Kebab vám dovezeme až ke dveřím

Pozvali jste přátele na večeři, ale najednou nevíte, jak uspokojit rozmanité chutě veganů, masožravců i vyznavačů raw stravy? Nechte to na nás. Radost z jídla je to, co máme všichni společné. Nezáleží na tom, jestli milujete maso, dáváte přednost rostlinné stravě nebo držíte dietu, s Dáme jídlo vykouzlíte dokonalé menu pro každého.

Vybírejte z rozmanitých kuchyní a ochutnejte jídlo z vyhlášených restaurací i oblíbených bister. Jídla zdravá i vydatná, bezmasá nebo veganská. Objednávejte přes web nebo si stáhněte naší aplikaci, kde můžete objednávku sledovat minutu po minutě a přesně tak vědět, kdy budete mít jídlo na stole.

Download our free app!