PxPixel

Rozvoz pizzy v Ostravě

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz pizzy Ostrava

Do Vítkovic nebo Hoškovic, zrovna tak jako na Moravskou nebo Slezskou. Rozvážíme po celé Ostravě. Každý den. Dopolední brunch, oběd, svačinu i večeři. Stačí si jen objednat z aktuálně otevřených restaurací a pizza už je na cestě k vám.

Chcete ochutnat to nejlepší z Ostravy? S Dáme jídlo máte všechny restaurace jako na dlani. Ať už vás doma překvapila prázdná lednice, nebo nečekaná návštěva, u nás si vyberete, na co máte chuť. Naši kurýři doručí jídlo až k vám.

Nejlepší pizza v Ostravě

Bravo, pizza! Placka z kynutého těsta, která dobyla svět. Snad každý má svou oblíbenou. Pizza pollo, margherita, salami nebo quattro formaggi. S bazalkou navrchu nebo extra porcí kukuřice. Která je vaše oblíbená?

Pizza má tisíce podob. A všechny najdete na jednom místě – na Dáme jídlo. Nechte si zobrazit nejlepší pizzerie v okolí a vychutnejte si pizzu přesně tak, jak ji máte rádi. Ať už je to ta pravá italská, nebo česká klasika. Výběr vám usnadní selekce Dáme jídlo +, kde najdete pouze ty nejlepší pizzerie se spokojenými zákazníky.

Dovoz pizzy až k vašim dveřím

Náročný den v práci, prázdná lednice nebo nečekaná návštěva? Nechte jídlo na nás. Postaráme se o hostinu pro více lidí i romantickou večeři ve dvou. Prohlédněte si výběr aktuálně otevřených restaurací a vyberte menu, které perfektně doplní váš den. U nás si na své přijdou vegetariáni, příznivci raw stravy i milovníci masa.

Pizzu pohodlně objednáte přes web i z mobilní aplikace. Najdete tu vyhlášené restaurace, rodinná bistra i nové kavárny. Naplánujte si přesný čas doručení, sledujte stav objednávky a vychutnejte si dokonalé jídlo.

Download our free app!