PxPixel

Rozvoz řeckého jídla v Ostravě

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Řecká kuchyně Ostrava

Do Vítkovic nebo Hoškovic, zrovna tak jako na Moravskou nebo Slezskou. Rozvážíme po celé Ostravě. Každý den. Dopolední brunch, oběd, svačinu i večeři. Stačí si jen objednat z aktuálně otevřených restaurací a řecké jídlo už je na cestě k vám.

Chcete ochutnat to nejlepší z Ostravy? S Dáme jídlo máte všechny restaurace jako na dlani. Ať už vás doma překvapila prázdná lednice, nebo nečekaná návštěva, u nás si vyberete, na co máte chuť. Naši kurýři doručí jídlo až k vám.

Tradiční řecká jídla na vašem stole

Gyros. Souvlaki. Musaka i chalva. Vůně moře, spousta bylinek a záplava chutí. Řeckou kuchyni zkrátka nejde nemilovat. Najděte chuť, které perfektně doplní váš den, a nechte dovézt Řecko na talíři od Dáme jídlo.

Ať už máte chuť na musaku, jakou jste ochutnali na dovolené, nebo chcete zkusit něco nového, na Dáme jídlo najdete řecké menu se vším všudy. Od tzatziki na rozjezd až po baklavu na závěr. Vybírejte z naší nabídky řeckých restaurací a nechte si dovézt, na co máte chuť.

Rozvážíme řeckou kuchyni až k vám domů

Vracíte se pozdě z práce a kuchyň je to poslední místo, kde chcete strávit večer? Nechte vaření na nás a dopřejte si chvilku pro sebe. Ať už máte chuť na něco lehkého, speciálního, nebo vás honí mlsná, s Dáme jídlo budete mít večeři na stole rychle a bez starostí.

Kvalita surovin a vyladěná chuť jsou pro nás na prvním místě. Objednávejte přes web nebo mobilní aplikaci z vyhlášených restaurací, rodinných bister i známých kaváren. Naplánujte si čas doručení nebo si jídlo nechte dovézt hned. Naši kurýři vám řecké jídlo doručí, kam budete chtít.

Download our free app!