PxPixel

Rozvoz zmrzliny v Praze

Objednejte si jídlo jednoduše domů

Rozvoz zmrzliny Praha

Na Kampu, stejně jako na Ladronku, Palmovku nebo Podbabu. Dopřejte si JÍDLO s přáteli pod širým nebem i doma v bačkorách. Rozvážíme po celé Praze, pozdě k ránu i na sklonku dne. S Dáme jídlo máte na dosah tu nejlepší zmrzlinu v Praze. Stačí si jen vybrat z aktuálně otevřených restaurací. Ať už máte chuť na denní menu, nebo specialitu podniku, stačí pár kliků a jídlo je na cestě k vám.

Léto k zmrzkám prostě patří. Ať už jste u vody, v parku, doma, nebo sedíte v práci. Dáme jídlo vám doveze tu nejlepší zmrzlinu ve městě až pod nos. Pravé italské gelato i sorbety. Nanuky nebo v kelímku. Smetanové. Ovocné. Veganské i paleo. Na Dáme jídlo najdete mražené delikatesy, ze kterých roztaje každý.

Ať už jste s přáteli u vody, doma na gauči, nebo sedíte v práci, Dáme jídlo vám doručí tu nejlepší zmrzlinu ve městě, kamkoliv budete chtít. Vyzkoušejte neotřelé kombinace nebo si pochutnejte na vaší oblíbené zmrzlině z dětství. Objednávejte jednoduše přes web nebo z mobilní aplikace.

Nejlepší zmrzlina v Praze

Nejlepší zmrzlinu v Praze pohodlně objednáte přes web i z mobilní aplikace. Najdete tu vyhlášené restaurace, rodinná bistra i nové kavárny. Naplánujte si přesný čas doručení, sledujte stav objednávky a vychutnejte si dokonalé jídlo.

Download our free app!