Ve městě České Budějovice vám doveze Maso 17 restaurací

Pro nabídku restaurací potřebujeme znát adresu doručení
Prosím, zadejte přesnou adresu - např. Lihovarská 12, Praha

Ve městě České Budějovice vám doveze Maso 17 restaurací. Začněte zadáním vaší adresy.

Rozvoz jídla České Budějovice

K Vltavě anebo k Malši, pro studenty, zaměstnance nebo jen tak domů. Vyberte si burgery, pizzu nebo pastu, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Máte chuť na pořádný steak, pěkně propečená kuřecí paličky nebo křupavou pizzu? Podívejte se na aktuálně otevřené restaurace a jejich nabídku a my vám jídlo dovezeme kamkoliv po celých Českých Budějovicích.

Dali byste si raději špagety nebo více exotiky, jako je například sushi, indické či asijské jídlo? Udělejte si pohodlí a počkejte, než vám to náš kurýr doveze až domů. Sledujte stav vaší objednávky, takže budete s jistotou vědět, kdy k vám vaše jídlo dorazí.

Domů i do kanceláře. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší restaurace z celých Českých Budějovic a dbáme na to, aby měly skvělé hodnocení. Díky tomu máte vždy jistotu, že ta pizza, kebab, burger nebo salát, který jste si objednali, je opravdu ten nejlepší v Českých Budějovicích.

Vyzkoušejte také naši mobilní aplikaci, která vám pomůže s objednávkou oběda, večeře nebo třeba jen svačinky, ať už jste kdekoliv v Českých Budějovicích. Jdete právě z práce a víte, že doma nemáte nic dobrého? Chystáte se za přáteli, ale nemáte připravenou žádnou pochoutku? Objednejte si jídlo třeba po cestě a než tam dorazíte, bude na vás už čekat.

Kuchyně dostupné pro České Budějovice

asie, burgery, česká, denní menu, dezerty, gril, indie, kebab, maso, mexiko, pizza, ryby, saláty, sushi, těstoviny, vegetarián

Ukázat vše Ukázat méně

Restaurace dostupné pro České Budějovice

Aladin Kebab, Franko's restaurant, Indická restaurace Tandoor, Jídelna U Páji, Kebab Jírovcova, La Grande kebab&pizza, Lucky Burger 88, Mexico Restaurant - Pizzerie Amigo, Panský šenk, Pizza Burger Malše, Pizza Luverja, Pizzeria Regina, Restaurace Černý Medvěd, Restaurant U Vlka, Sushiko Asia & Sushi Restaurant, The Pub, U Tří Sedláků České Budějovice

Ukázat vše Ukázat méně

Části města s rozvozem

Ukázat vše Ukázat méně