Rozvoz jídla Hradec Králové

Do Předměřic, do Futura nebo Tonga až po Nový Hradec. Rozvážíme do práce i domů. Vyberte si burgery, pizzu nebo asii, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Hledáte něco dobrého k obědu, večeři nebo třeba jen něco na chuť k televizi? Objednejte si pěkně propečený burger, výborné těstoviny, saláty, křupavou pizzu nebo klasický český řízek. Dovezeme vám to až domů, ať už jste kdekoliv v Hradci Králové.

Pochutnejte si na exotické večeři a objednejte si třeba sushi, mexické, indické nebo asijské jídlo. Ať už vás honí mlsná nebo máte hlad jako vlk, my vám dovezeme výborné jídlo až domů nebo do kanceláře. My vám dovezeme to nejlepší jídlo, ať už jste kdekoliv v Hradci Králové.

Domů i do kanceláře. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší restaurace z celého Hradce Králové a dbáme na to, aby měly nejlepší hodnocení. Díky tomu máte vždy jistotu, že ten burger, kuřecí stehýnka, pizza nebo třeba kebab, je prostě ten nejlepší v celém městě.

Vyzkoušejte také naši mobilní aplikaci a objednejte si večeři po cestě z práce nebo doneste na party pizzu, i když jste už dávno vyrazili z domu. V naší aplikaci máte jídlo z celého Hradce Králové prostě v kapse.